Міський голова Черкас Сергій Одарич переконався у правдивості вислову, що «ніколи стільки не вигадують, як після риболовлі та перед виборами». Про це Сергій Олегович написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

За словами Сергія Одарича, сьогодні з інтернету від Валентини Жуковської з подивом довідався, що вона, виявляється, домовилася з керівництвом міста, і вже готується передача тролейбусів від «Азоту» місту.

«Я, звичайно, не проти, щоб пані Жуковська подарувала Черкасам 15 тролейбусів, які закуповувалися нею ще два роки тому під минулу виборчу кампанію. Якщо вони, звісно, ще не згнили в дворі «Азоту». Але заради справедливості мушу зазначити:

1. НІЯКИХ переговорів щодо ПЕРЕДАЧІ тролейбусів місту пані Жуковська не проводила. Навпаки, два тижні тому Валентина Борисівна в категоричній формі вимагала від мене ВИКУПИТИ тролейбуси, інакше її фракція «Рідне місто» не буде підтримувати проект рішення про формування нового виконкому. Як всім відомо, азотівська фракція провалила голосування.

2. Передача матеріальних цінностей місту можлива лише на підставі РІШЕННЯ міської ради про згоду щодо прийняття до комунальної власності. Станом на сьогодні жодних рішень міська рада не приймала, більше того пані Жуковська навіть не подавала таких клопотань!

3. Команда Жуковської останній тиждень поширює неправдиву інформацію щодо буцімто виділення 30 млн грн у бюджеті 2015 року на придбання нових тролейбусів. Це – неправда. Бюджет 2015 року міською радою не розглядався. Більше того, його проект ще навіть не почали готувати. І раніше грудня не почнемо! Бо він буде готуватись на підставі рішень новообраної Верховної Ради. Яку обиратимемо лише 26 жовтня.

Якщо сьогодні до кінця дня пані Жуковська не зареєструє у міській раді заяву про безкоштовну передачу у власність громади міста тролейбусів, то вважатиму усі розмови і заяви щодо тролейбусів лише передвиборчим піаром. Навіть якщо вони проїдуться містом», – категорично зауважив Сергій Одарич.


реклама

Коментарі  

 
0 #38 черкащанин 22.10.2014 16:17
Цитую адекватний:
Цитую 194й:
Вся ця катавасія,ВИБОР И-ЖУКОВСЬКА-ТРОЛЕЙБУСИ,ЦЕ НЕПРЯМИЙ ПІДКУП ВИБОРЦІВ,і то,при умові подарунку Черкасам,при умові перепродажу,фін ансова афера.Хай Фірташ віддає міліонні (370 000 000)борги,ми з бюджету самі купимо,відчепит ься від Водоканалу і припинить труїти черкащан.........

Хай би всі патрійоти евроінтегратори так підкупили Черкащан , хто тролейбусами хто дорогами, хто новими комунікаціями, хто ремонтом шкіл та дитсадочків, в яких вікна по 30 років стоять, а хто може й безплатними квартирамии для пільговіків. А так просто цинічні брехливі лозунги накшталт майданівських. Слава Украіні.

Ти про дороги п..Раши хвилюйся,до наших не лізь..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Mihals 22.10.2014 08:13
Цитую Тормоз:
Тепер зрозуміло кому що потрібно. Одаричу тролейбуси точно не потрібні.

І Одарич і місто своє слово сказали,в дар приймемо,відкуп ляти не будемо!!!!Будут ь кошти на купівлю,купимо нові на заводі виробнику.Що вам не зрозуміло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #36 укроп 21.10.2014 23:51
Чим більше одаричі і компанія словоблудять про "Азот" і Жуковську, тим більше я переконуюсь в необхідності проголосувати за Жуковську.
аргументи:
1.Одарич продав землю під "Азотом" більше трьох років тому (сума майже 120 млн.грн = 15млн$)- де вони?Бюджет розвитку тоді складав під 200 млн. Де вони?Освоєні Одаричем і ПВД.
2."Азот"працює,люди отримують з/п - ДОК в комі,Машбуд -помер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 українець 21.10.2014 23:21
Цитую Україна:
Ось Вам,наобирали,Ж уковські "Рідне місто" в міськраді лишають Черкаси шостий місяць без виконкому,шанта жують,і все задля того щоб всучити ржаві тролейбуси Фірташа,про кого вони пєкуться,про Черкаси?Про містян думають,нашу міську казну,чи про казну Фірташа???Про Україну,чи про Черкаси Жуковська думатиме чи робитимиме на інтереси Фірташа?Хтось має сумнів? Дякуємо АЗОТовцям,це ви Рідне місто обрали,Черкаси дякують вам,тепер ці тушки ставлять палки в колеса,лобіюють не місто ,а Фірташа,з траліків не вам гроші,йому.Санперевірки-постійні вихлопи і смрад,все добре,все в нормі,і все місто отруєне АЗОТом в межах допустимого.Діти,і АЗОТовців теж,хворіють,а Фірташ бабки косить!А ви за бюджетні кошти РЖАВИМжужам радійте,вас ще не так на..нуть .... :-x

УКРАЇНА-ДОНБАС,ЧЕРКАСИ-АЗОТ аналогія очевидна,щоб не ображатись,нє.уй колонами за Жуковською на мітинги ходити і автобусами голосувати їздити ,і рашенбанки зарплатнями підтримувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 українець 21.10.2014 22:40
Гриценко зірвав погони з Медведчука http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/544641768dfab/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 Майдан 3 21.10.2014 22:16
Олегіч, так тримати. Оголошуй експропріацію. Це буде славне полювання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 П.... 21.10.2014 22:08
Зайди знущаються із нас, черкащани! Ніжин та Козятин....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 думка 21.10.2014 22:02
Будуть ці рогатенькі стояти до наступних виборів.На одних у Жу вже був прольот, таке буде і на цих.Ржавійте цапики, ржавійте. У Жу виходить: сам не гам і людям не дам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 українець 21.10.2014 22:01
Цитую Владимир:
А что, Жуковская обязана дарить троллейбусы?. Может ещё и ключи от квартиры, где деньги лежат? А Одарич много троллейбусов для города приобрёл за средства со своего бизнеса?

А Одарич і Черкаси ,що зобов"язанні у Фірташа під вибори Жу. щось купляти???Траліки з 12-го року стояли ржавіли,хай тримає їх до майбутніх виборів,вона і цього року не пролізе..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 varvar 21.10.2014 21:30
що тролі, Одарич із Петренком та Радиком вам свіжу копійку кинули :) Нічого, недовго вам ще тут патякати і г..вкати. Життя буде по-новому, проте не так, як Петя-шоколад думає. зміниться система, а не свині біля корита. Бо глянеш у дєбрі списків - так знайомі всі ліца. Вам би мозком подумати, як буде надалі без змін, та нема у вас його. А буде без змін печалька. і ви, л...номети - суцільна печалька!!!