реклама

реклама

"Сьогодні нова сторінка починається у Черкасах. Починається нова сторінка і мого життя. З 1 листопада закінчується строк мого контракту з Черкаським АЗОТом", - пише у "Фейсбуці" почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська.



Вона також подякувала усім, хто підтримував її цей час. При цьому чи працюватиме вона в Черкасах надалі, чи ні, не повідомила.

"Прочерк" намагався вчора і сьогодні додзвонитися до Валентини Борисівни, щоб отримати коментарі, проте не вдалося.

Нагадаємо, що Валентина Жуковська балотувалася до парламенту по округу №194 з центром в Черкасах, однак за попередніми даними в окрузі переміг кандидат від Блоку Порошенка Олег Петренко.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #25 Сусід 02.11.2014 19:49
Їй в Америці буде не погано...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Олександр 02.11.2014 19:00
Якщо вона й дерибанила якісь кошти, то це були гроші Азоту, а не громади міста. І хто ж більше нас взув- Жуковська чи наші міські керманичі??? Завжди із двох бід вибирають більшу, а чесної і професійної влади у нас найближчим часом( 20-30 років) не буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Олександр 02.11.2014 11:53
Якщо Азот зупиниться, то Черкаси почнуть поступово перетворюватися на чигиринську Орбіту..... Де Богдан і новий завод Сатурн?......Де нові робочі місця не на папері?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 марина 28.10.2014 14:04
Какие же все таки злые и завистливые у нас люди. Вот причина всех бед в Украине. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Сева 28.10.2014 12:25
Урррррррааааааа ааааа!!!! На одну Пи...болку в городе будет меньше !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 ktd 27.10.2014 22:49
Скатертью по ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 джоні 27.10.2014 20:07
нііііііііііі, тільки не вонааааааа :cry: :cry: :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Абориген 27.10.2014 19:37
И забудь сюда дорогу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Василь 27.10.2014 19:04
Чемодан - вокзал - ДНР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 МАЙДАН 27.10.2014 17:47
Цитую  :
Сухарьков - черкаська сирота як і "Громадська рада"? Чи забере його, за собою чемоданчика носити?

Вместе с Сухарьковым и члена партии, первого зама ген.директора "Роси" Валентину Рабцун - попиарили Жуковскую за счет бюджета и хватит.