На вулиці Горького розпочався ремонт тротуару. Роботи ведуться поблизу гімназії № 9. Зараз там встановлюють нові бордюри, далі – асфальтування.
У бік вулиці Орджонікідзе за проектом передбачено розширення нинішнього тротуару до 2,5 м, зазначають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.
– Ремонт тротуару дійсно потрібний та актуальний, особливо для учнів гімназії, їхніх батьків, котрі щодня там проходять, – говорить директор гімназії № 9 Ірина Топчій. – Це ще один крок до створення безпечних та комфортних умов перебування школярів у навчальному закладі. Хотілось би, щоб зробили тротуар якісно, а не черговим латанням.
Кошти на ремонт тротуару передбачені в міському бюджеті завдяки сприянню депутата міської ради Андрія Більди.
– Постійно отримував нарікання від жителів мого округу щодо незадовільного стану тротуару по вулиці Горького. У бюджеті вдалося закласти фінансування на реалізацію цього проекту. Нарешті розпочали й самі роботи. Сподіваюся, що погода дозволить завершити ремонт ще цього року, – зазначає Андрій Більда.
Коментарі
Тротуари,дахи,в олонтери,вікна, паркани,панянки і ще всього купа- і все гімназія 9!!!!! Топчій треба орден давати. Всі відпочивають,во на одна працює.Паша Ангеліна!
Стрічка RSS коментарів цього запису