Учні та педагоги Черкаського професійного автодорожнього ліцею взяли участь у проведенні об’єктового тренування при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій.
Члени керівного складу закладу під керівництвом директора Ольги Філіпової змоделювали уявну ситуацію, коли боєприпас влучає у фасад ліцею, в результаті чого виникає задимлення та пожежа на першому поверсі.
Викладацький та учнівський колектив у такому разі повинен організовано та швидко зорієнтуватися, щоб уникнути паніки та за потреби надати необхідну допомогу потерпілим.
Для цього залучили керівників ланок формування ліцею, комісії з надзвичайних ситуацій, евакокомісії, які постановили відповідні завдання з метою проведення об’єктового тренування формування цивільного захисту ліцею.
Під час роботи відпрацьовували завдання пожежники, які на першому поверсі закладу ліквідовували уявну пожежу, а на території закладу – загорання автомобіля; медики, котрі надавали першу медичну допомогу трьом умовно потерпілим учням; рятувальники, спеціалісти ланки оповіщення, охорони громадського порядку тощо.
– Вражений тим, як злагоджено ви виконували свою роботу, – звернувся після тренування до учнів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. – Важливо, щоб ви розуміли: теоретичні та практичні знання, які ви отримали, в нинішніх умовах відіграють значну роль. Хотілося б, аби ці навички залишились для вас лише тренуванням!
Віталій Володимирович розповів дітям, що днями делегація з Черкащини відвідала Лисичанськ, де силами меценатів області було відбудовано зруйновану в результаті бойових дій школу.
– Поблизу закладу ми бачили 3 воронки, – сказав Віталій Володимирович, – оскільки снаряди потрапляли безпосередньо в саму школу і на її територію. А коли діти лисичанської школи вручали нам малюнки, на яких зобразили перекреслені бомби, що летять на їхню школу, а поруч – білих лебедів, це вражало до глибини серця. Тож я бажаю вам, щоб подібного ніколи не сталося, проте ви маєте пам’ятати, що в разі потреби здобуті знання обов’язково дадуть змогу допомогти іншим.
Начальник міського навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Олексій Биков вважає, що відповідно до критеріїв тренування, які визначені наказом МНС, ланка управлінь спрацювала злагоджено, формування цивільного захисту укомплектовані необхідним особовим складом та забезпечені матеріально-технічним оснащенням та обладнанням. Таким чином, автодорожній ліцей показав, що може виконувати потрібні дії під час небезпеки виникнення надзвичайної ситуації.
Директор департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, у свою чергу, зазначив, що найближчими днями подібні навчання проводитимуть у дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах області, зазначають у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської облдержадміністрації.
реклама
Коментарі
Трамвай построить, - сказал он - это не ешака купить.
Сам не понимая почему вдруг заговорил о международном положении. Он несколько раз пытался пустить свой доклад по трамвайным рельсам, но с ужасом замечал, что не может этого сделать. После Чемберлена которому Гаврилин уделил полчаса на международную арену вышел американский сенатор Бора. Распалившийся Гаврилин нехорошо отозвался о румынских боярах и перешел на Муссолини. И только к концу речи он поборол свою вторую международную натуру и заговорил хорошими деловыми словами:
И я так думаю товарищи, что этот трамвай, который сейчас выйдет из дела благодаря вот вам, благодаря всех рабочих, которые действительно поработали не за страх а товарищи, за совесть
Совок неистребим
Стрічка RSS коментарів цього запису