Працівникам ДАІ Черкаської області пропонували 700 гривень хабара.

Так, у селі Костянтинівка Смілянського району по вулиці Леніна за порушення Правил дорожнього руху працівники ДАІ зупинили автомобіль «Фіат Добло» під керуванням 61-річного жителя м. Сміла.

Задля уникнення адміністративної відповідальності за ст. 126 ч. 1 чоловік намагався дати хабар у розмірі 200 гривень.

8 листопада у місті Звенигородка по вул. Шполянській за порушення ПДР був зупинений автомобіль «Шкода Фабія» під керуванням 20-річного жителя м. Звенигородка.

Цей водій, щоб уникнути адміністративної відповідальності за ст. 126 ч. 1 намагався дати хабар у розмірі 500 гривень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Віталій 12.11.2014 13:28
Цитую АВС:
ЩОДЕННО НАЧАЛЬНИК ДАІ ЇЗДИТЬ НА РОБОТУ ІЗ ЗВЕНИГОРОДКИ В КОРСУНЬ НА ВЛАСНОМУ АВТО БМВ Х5,ВИТРАЧАЄ НА БЕНЗИН В МІСЯЦЬ МАЙЖЕ 6000 ГРН,ПРИ ЗАРПЛАТІ 3000ГРН.ДЕ ЛОГІКА,А ЗА ЩО ЖИВЕ СІМ*Я?????????????????????

Мабуть 4-х попутчиків бере по 20 гривень))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 марк 11.11.2014 11:16
. Балаболить воно не мішки ворочати.
З ГРОШИМА НАКОЛЯДОВАНИМИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 адекватний 10.11.2014 22:14
Цитую Щука:
Брехня!!!!! У этих двух водителей 700 грн не взяли, когда УВБешники рядом стояли, а после проверки начали доить с удвоенным остервенением!! !!!
P.S.: менты ..... и это не изменится никогда

Так підіть у "менти" і покажіть як треба служити. 2000 грн зарпати і кожен місяць здати на АТО, і дітям в школу дати щоб здали на АТО і машинку ментовозку заправити, бо в державі коштів нема на такі дурниці. Влада рахує що ментовські машини й так повинні іздити на законі і волі европейські. А потім нам роскажите як ви орстко ставите патрійотичних автомайданівців на бмв та тойотах на місце. І штрафуєте і крутих прців на джипах і крутих првосек..овців. А ми послухаємо та будемо вас в приклад ставити всим отим гайцам. Балаболить воно не мішки ворочати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 АВС 10.11.2014 18:36
ЩОДЕННО НАЧАЛЬНИК ДАІ ЇЗДИТЬ НА РОБОТУ ІЗ ЗВЕНИГОРОДКИ В КОРСУНЬ НА ВЛАСНОМУ АВТО БМВ Х5,ВИТРАЧАЄ НА БЕНЗИН В МІСЯЦЬ МАЙЖЕ 6000 ГРН,ПРИ ЗАРПЛАТІ 3000ГРН.ДЕ ЛОГІКА,А ЗА ЩО ЖИВЕ СІМ*Я?????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 петро 10.11.2014 18:24
МАЙЖЕ КОЖНОГО ДНЯ ПИШУТЬ,ЩО ІНСПЕКТОРИ ДАІ НЕ ВЗЯЛИ ХАБАР.ДЛЯ ЧОГО ПИСАТЬ ЦЮ БРЕДЯТІНУ? БУДЬ ХТО НЕ МАЄ ПРАВА БРАТИ ХАБАР,А ТИМ БІЛЬШЕ ПРАЦІВНИКИ МІЛІЦІЇ,А ВИ З ГОРДІСТЮ ПИШИТЕ,ЩО НЕ ВЗЯЛИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Водій 10.11.2014 17:08
Працівники ДАІ штучно створюють умови, які провокують водія давати їм хабар. Колись за це вони поплатяться і до кримінальної відповідальност і за провокацію хабаря притягнуть саме їх.
Куди дивиться прокуратура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 марк 10.11.2014 16:43
не попали вони на тарануху сергія той за копійку вдавився б
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Щука 10.11.2014 16:29
Брехня!!!!! У этих двух водителей 700 грн не взяли, когда УВБешники рядом стояли, а после проверки начали доить с удвоенным остервенением!! !!!
P.S.: менты ..... и это не изменится никогда