Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький переконаний, що рукоприкладство в стінах міської ради неприпустиме.

– Якщо хтось хоче «з’ясувати відношення», то для цього є вулиця, а не владна установа, – сказав Олександр Романович у коментарі «Прочерку».

Нагадаємо, що конфлікт між головним архітектором міста Віталієм Чернухою та депутатом міськради Миколою Мирзою відбувся 6 листопада. Мирза вдарив Чернуху головою, внаслідок чого той отримав розсічення і навіть потрапив до лікарні.

Із цього приводу трудовий колектив управління планування та архітектури міськради звернувся до керівництва міста з листом, у якому закликав Мирзу вибачитися, а депутатів – дати належну оцінку його діям.

– Я доручив виконавцям визначитися із днем, коли буде проведено депутатську комісію з питань етики, – повідомив Радуцький «Прочерку». – На це засідання буде запрошено всіх учасників подій. Розбиратимемося.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Дахновский Ватник 11.11.2014 18:02
Коля Забодай - наш командир! Мы за него волосы на груди порвем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Чукотские киборги 11.11.2014 16:49
Цитую Чукча:
Цитую Кіборги:
Тобто в мерії бити не можна, а на вулиці гамселити архітектора можна?
Бо на вулиці нема камер))))

Ну шо ви хотите. Человек же с жизненным опытом, плохого не посоветует.
Два привода, что, зря?
На улице, без свидетелей. А лучше вывезти за город, в лес, утюг нагреть...

Утюг нагреть в лесу будет долго. Паяльная лампа - вот наш выбор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Чукча 11.11.2014 11:56
Цитую Кіборги:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Сеня 11.11.2014 11:32
Цитую Оксана:
Ну що ж, велика "коаліція" Радуцький - Мирза досягла свого кінця. Дружба проти Одарича закінчилась, почалися внутрішні розбірки. Радуцький Мирзу вже зливає в унітаз, і це тільки початок. Наступний удар по Мирзі, а потім по його соратникам, буде більш вагомий. Радуцький, більш хитріший і цинічний, простакуватого Мирзу переграє на раз-два. Запасаємось чіпсами, беремо пиво і спостерігаємо за розвитком подій в міському шоу "Коля, дафай досвідан"я"!

Радуцкий свое дело знает. Уж лучше иметь дела с врагами чем иметь в друзьях или партнерах Радуцкого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Дід Дмитро 11.11.2014 10:15
Сашка забув як Карасю ляща видав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Скептик 11.11.2014 10:08
И эти люди - наши депутаты???!!! Народ Черкасс, думайте на следующих выборах! Ведь не за горами уже, и всё можно поменять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 федор принципиальный 11.11.2014 09:36
КАРАСЬ В СВОЕ ВРЕМЯ ИЗБИЛ НАЧ. ОТДЕЛА МЭРИИ,НАХАМИЛ ГЛ.ВРАЧУ"АСТРЫ",одар мер не принял никаких,поэтому гнать надо его в первую очередь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Оксана 11.11.2014 08:59
Ну що ж, велика "коаліція" Радуцький - Мирза досягла свого кінця. Дружба проти Одарича закінчилась, почалися внутрішні розбірки. Радуцький Мирзу вже зливає в унітаз, і це тільки початок. Наступний удар по Мирзі, а потім по його соратникам, буде більш вагомий. Радуцький, більш хитріший і цинічний, простакуватого Мирзу переграє на раз-два. Запасаємось чіпсами, беремо пиво і спостерігаємо за розвитком подій в міському шоу "Коля, дафай досвідан"я"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Тася 11.11.2014 08:49
ще раз питаю,про яку децентралізацію мова???Ви хочете щоб оце в нас повноваження збільшувало???Їх від суспільства ізолювати треба..