Під час сьогоднішньої сесії Черкаської міськради депутат Петро Чернявський порушив питання про звільнення учасників АТО від комунальних платежів та плати за утримання будинків і прибудинкової території.

Запропонованим Чернявським проектом постанови передбачалося звільнити учасників бойових дій від сплати за комуналку «за рахунок власних резервів надавачів комунальних послуг».

Однак, як зазначив міський голова Сергій Одарич, така постанова, найімовірніше, не буде працювати, оскільки надавачі комунальних послуг не мають ніяких резервів.

Крім того, обов’язково виникнуть труднощі при ухваленні відповідних рішень в ОСББ.

Нарешті не до кінця законодавчо врегульовано статус учасників АТО.

Сергій Одарич запропонував на наступному пленарному засіданні сесії розглянути аналогічний проект, який свого часу уже був ухвалений за основу і де відпрацьовано всі складні питання.

Після жвавої дискусії депутати доручили департаменту соціальної політики доопрацювати проект постанови із тим, щоб винести його до порядку денного наступної сесії під номером «1».

Також департаменту містобудування та архітектури доручено опрацювати і винести на розгляд сесії проект постанови про виділення учасникам АТО земельних ділянок у місті Черкаси.

Звільнення учасників АТО від комунальних платежів обговорюватимуть на наступній сесії.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 хохол 16.11.2014 11:14
Чернявскиий решил зараннее пропиариться ;-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 украинка 15.11.2014 17:27
Цитую yazon din alt:
Цитую украинка:
Будут брать с бюджетников, как уже берут 1,5% с мизерных зарплат, со своих резервов они ничего не компенсируют. Надоели всех содержать!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Слышь, содержательница , ты чего в своей жизни никчемной для людей сделала? Моль офисную ,способную только сплетничать на рабочем месте, пудрить носики и воображать себя элитой - как раз СОДЕРЖИТ народ ,который эта плесень презирать изволит. Что о касается конкретного вопроса - ребята наши на Донбассе сейчас НАС ВСЕХ защищают ,чтобы в НАШ дом война не пришла. Уходили - экипировались за свой счёт, залезали в долги, брали кредиты неподъёмные ,которые теперь выплачивают оставшиеся без кормильца домочадцы. Их на Черкащине - несколько сотен семей, НАС - сотни тысяч. В падло помочь?


Да я не хочу содержать взрослых дядей, которые добровольно пошли воевать, и говорю об этом честно. Я каждый месяц содержу с зарплаты, в отличии от тебя, плесень!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 yazon din alt 14.11.2014 21:23
Цитую украинка:
Будут брать с бюджетников, как уже берут 1,5% с мизерных зарплат, со своих резервов они ничего не компенсируют. Надоели всех содержать!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Слышь, содержательница , ты чего в своей жизни никчемной для людей сделала? Моль офисную ,способную только сплетничать на рабочем месте, пудрить носики и воображать себя элитой - как раз СОДЕРЖИТ народ ,который эта плесень презирать изволит. Что о касается конкретного вопроса - ребята наши на Донбассе сейчас НАС ВСЕХ защищают ,чтобы в НАШ дом война не пришла. Уходили - экипировались за свой счёт, залезали в долги, брали кредиты неподъёмные ,которые теперь выплачивают оставшиеся без кормильца домочадцы. Их на Черкащине - несколько сотен семей, НАС - сотни тысяч. В падло помочь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 украинка 14.11.2014 19:00
Будут брать с бюджетников, как уже берут 1,5% с мизерных зарплат, со своих резервов они ничего не компенсируют. Надоели всех содержать!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 адекватний 14.11.2014 18:15
Ой як же соромно за цих цинічних присідальників. Чи ви патрійоти роблені не знаєте що в бійців документиків учасника байових НЕМАЄ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Черкаси 14.11.2014 16:57
Цитую Богун:
"Однак, як зазначив міський голова Сергій Одарич, така постанова, найімовірніше.
Соромно за таке ставлення до учасників АТО, "не мають резервів"! Погляньте, яка з/п у керівників субів, директорів департаментів, Одарича, його замів, всі вони отримують в середньому по 10 тисяч заробітної плати, 100 % премії, 100 % надбавки, мат. допомогу, це приблизно понад 2 млн. грн. на рік з бюджету міста + відкати на "ремонтах" будинків, бордюрів, тротуарів, далі можна перелічувати дуже довго! Ну хіба не політиканство сьогоднішнє рішення про воїнів УПА? Чистої води! Шановні обранці, дякуючи цим хлопцям ви спокійно спите, сладко їсте. Не жалійтеся на життя, коли вони повернуться вони не будуть дивиися на резерви, вони запитають з усіх вас шепотом вірного друга ак!

З УПА не згоден,це важливо.Важливо визнати героїв минулого,за для героїв сучасних.Решту повністю підтримую.АК присипляє добре і є за що.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Богун 14.11.2014 15:52
"Однак, як зазначив міський голова Сергій Одарич, така постанова, найімовірніше, не буде працювати, оскільки надавачі комунальних послуг не мають ніяких резервів".
Соромно за таке ставлення до учасників АТО, "не мають резервів"! Погляньте, яка з/п у керівників субів, директорів департаментів, Одарича, його замів, всі вони отримують в середньому по 10 тисяч заробітної плати, 100 % премії, 100 % надбавки, мат. допомогу, це приблизно понад 2 млн. грн. на рік з бюджету міста + відкати на "ремонтах" будинків, бордюрів, тротуарів, далі можна перелічувати дуже довго!
Ну хіба не політиканство сьогоднішнє рішення про воїнів УПА? Чистої води!
Шановні обранці, дякуючи цим хлопцям ви спокійно спите, сладко їсте, відпочиваєте. Не жалійтеся на життя, коли вони повернуться вони не будуть дивиися на резерви, вони запитають з усіх вас і не мусорним баком, як це роблять деякі клоуни, а шепотом вірного друга ак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 плоХОрошо 14.11.2014 15:51
Ну сколько можно на те же грабли наступать??!!! Хотите помочь - выделите ежемесячное денежное пособие, разовое пособиеа, но не льготы!!!! Сколько злоупотреблений , мошенников будет.

Популизм чистой воды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 АТО ВІЙНА 14.11.2014 13:12
Не треба тягнути та вигадувати велосипед,прийм айте просту постанову що зобов"язує надавати 100% субсидію особам ,які перебувають,чи перебували, в зоні бойових дій.