Президент України Петро Порошенко своїм указом «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» нагородив орденами «За заслуги» ІІІ ступеня двох черкащан.

Відзнаку від глави держави отримав тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва акціонерного товариства «Науково-виробнича фірма «Урожай» Віталій Басай та головний зоотехнік зон вирощування птиці акціонерного товариства «Миронівська птахофабрика» Василь Засуха.

Ордени Віталій Михайлович та Василь Васильович отримали за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 черкащанин 17.11.2014 00:53
Цитую Україна:
«Я хочу припинити війну. Не дати шанс комусь почати третє всесвітнє божевілля». І далі: «Сьогодні на сході ми захищаємо територіальну цілісність України, і ми завжди будемо захищати рідну землю і наше право на незалежність і розвиток. Однак я вірю в мирне врегулювання і вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні».
Запитання до Петра Порошенка: а) в Україні війна чи антитерористичн а операція? («я хочу припинити війну»); б) як зрозуміти – «я вірю в мирне врегулювання»? («ми захищаємо територіальну цілісність України»); в) як потрактувати – «вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні»?

Про третю Світову хай світ турбується,в Україні вже війна,президент України не про Світ,а про Україну і українців турбуватись має,нєф...г нас на відкуп Світу віддавати.Наша свобода не цукерки,торгува ти ніхто не сміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Елена 16.11.2014 23:31
Цитую Україна:
11 листопада прочитав написане у «Твіттері» президентом України Петром Порошенком: «Я хочу припинити війну. Не дати шанс комусь почати третє всесвітнє божевілля». І далі: «Сьогодні на сході ми захищаємо територіальну цілісність України, і ми завжди будемо захищати рідну землю і наше право на незалежність і розвиток. Однак я вірю в мирне врегулювання і вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні».
Запитання до Петра Порошенка: а) в Україні війна чи антитерористичн а операція? («я хочу припинити війну»); б) як зрозуміти – «я вірю в мирне врегулювання»? («ми захищаємо територіальну цілісність України»); в) як потрактувати – «вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні»?

Господи! Достало это словоблудие петра порошенка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Чигиринець 16.11.2014 19:57
Цитую Черкаси:
Занявся б Порошенко своїми безпосередніми та першочерговими обов"язками.По конституції він головнокомандую чий,у нас війна,де головнокомандую чий,де ставка???Порошенко має опікуватись міжнародною підтримкою,Литв а,Штати,Англія жорсткіше України виступають,що це за сором"язливе АТО?Де визнання РФ країною агресором?Занятий медальками,церк вами,кооліцією, до якої взагалі стосунку не має,то не його справа,у нас парламенськопре зиденська країна.Ми обирали в один тур президента для того щоб скоріше було кому армією повноцінно керувати,про його мирні плани зливу до виборів ніхто не чув.

Порошенко- это видимо к сожалению ещё одно недорозумение в нашей истории.Я не хочу перечислять все проколы его кадровой политике,но то что он продукт старой системы,который ничего не хочет менять,а только имитирует смены,видно невооружённым взглядом. И чем дольше он будет находиться в сане президента тем хуже будет для нас с вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ревізор 16.11.2014 19:17
Ми не та країна, де нагороджують справді за "заслуги" :-x :-x . Нагороджують за приналежність до клану, який пасеться на даний момент біля президента. Клану Косюка. Інших заслуг у цих механізаторів немає :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Тася 16.11.2014 17:35
Цитую Майдан 3:
Цитую Тася:
Не люблю москальську,але Пушкін згадався-"Князю прибыль,белке честь..."

Раз настільки не любиш москальську - то цітуй інших поетів на іншій мові. Ви мабуть із ціх патріотів, що усі огорожі, поза їх станом, перефарбували у жовто-блакитний.

ворога мало не любити,його треба знати і ці знання використовувати ..от і Пушкін згодився.І про паркани,ви певно з тих що дратуються від жовто-блакитного,але маю надію що не з тих хто трощить все пофарбованне.Фарбує молодь,це прояв їх патріотизму і любові до України,і мене це радує,добре що ця молодь є і вона українська.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Україна 16.11.2014 17:25
11 листопада прочитав написане у «Твіттері» президентом України Петром Порошенком: «Я хочу припинити війну. Не дати шанс комусь почати третє всесвітнє божевілля». І далі: «Сьогодні на сході ми захищаємо територіальну цілісність України, і ми завжди будемо захищати рідну землю і наше право на незалежність і розвиток. Однак я вірю в мирне врегулювання і вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні».
Запитання до Петра Порошенка: а) в Україні війна чи антитерористичн а операція? («я хочу припинити війну»); б) як зрозуміти – «я вірю в мирне врегулювання»? («ми захищаємо територіальну цілісність України»); в) як потрактувати – «вважаю себе зобов’язаним зробити все для того, щоб настало мирне життя в Україні»?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Майдан 3 16.11.2014 13:05
Цитую Тася:
Не люблю москальську,але Пушкін згадався-"Князю прибыль,белке честь..."

Раз настільки не любиш москальську - то цітуй інших поетів на іншій мові. Ви мабуть із ціх патріотів, що усі огорожі, поза їх станом, перефарбували у жовто-блакитний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Петро 16.11.2014 12:58
Обоє нагороджених від структур Косюка.Вінших заслуг малувато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Тася 16.11.2014 02:12
Не люблю москальську,але Пушкін згадався-"Князю прибыль,белке честь..."