Учора комунальне підприємство «Черкаські ринки» вчетверте намагалося демонтувати намет для торгівлі, який належить їхньому підприємству, по вулиці Смілянській, 33 (поряд із «МакДональдзом» та Будинком дитячої та юнацької творчості).
Однак, за словами очільника підприємства Дмитра Лукашенка, працівникам КП чинить опір громадська організація «Народний контроль» на чолі з її керівником Євгеном Єзиком.
Такі дії громадської організації Дмитро Володимирович розцінює як прояв рейдерського захоплення комунального майна, яке належить громаді міста.
– Діяльність ринку за рішенням суду відповідно до припису ДСНС України була повністю припинена ще 11 червня 2014 року. Підставою для цього була пожежна небезпека. Наше комунальне підприємство намагалося виконати припис ДСНС України, щоб зберегти робочі місця та стабільний прибуток підприємства. Але кілька пунктів припису щодо врегулювання питання законного розташування ринку виконати було неможливо. Йшлося про відстань від будівлі архітектурної пам’ятки та ускладнення другого пожежного виїзду з ринку, – говорить у коментарі «Прочерку» Дмитро Володимирович.
За словами пана Лукашенка, департамент архітектури Черкаської міської ради на підставі подання прокуратури виніс пропозицію щодо облаштування на цій земельній ділянці скверу для відпочинку жителів міста.
Таку пропозицію підтримують і в КП «Черкаські ринки».
– Виконком ухвалив рішення передати із балансу КП «Черкаські ринки» на баланс КМ «Черкасиінвестбуд» мощення та огорожу на цій земельній ділянці. На сьогодні КП Черкаські ринки», здійснивши передачу «Черкасиінвестбуду», відмовилось від земельної ділянки на користь громадськості міста. Там залишився тільки навіс, який є майном комунального підприємства і знаходиться на його балансі. Я як директор підприємства ухвалив рішення перенести навіс на інший об’єкт, де проводиться дільність підприємства, у район 700-річчя, для надання нормальних умов торгівцям. Однак опір громадського діяча та підбурення торгівців на ринку по Смілянській щодо демонтажу намета пов’язано із прямою зацікавленістю громадської організації, – переконаний Дмитро Володимирович. – Як відомо, ця організація займається контролем незаконно встановлених споруд і сама чинить перешкоду ліквідації незаконно встановленої споруди.
Натомість самого Євгена Єзика під час вчорашньої спроби демонтажу намету обурили дії міліції.
Як пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пан Єзик, працівники міліції «фактично при намаганні 3 стареньких жінок тісним кільцем не давали заважати демонтажу».
«На мою вимогу надати документи, КП «Черкаські ринки» надали лист-звернення до УМВС забезпечити громпорядок», – зауважує Євген Єзик.
Громадський активіст стверджує, що «після цього тричі звертався до працівників міліції з вимогою зупинити демонтаж до надання повного пакету документів, аргументуючи правами та обов’язками міліції щодо сприяння міліції громадським організаціям (надавати у межах наданих прав допомогу народним депутатам, представникам державних органів і громадських об'єднань у здійсненні їх законної діяльності, якщо їм чиниться протидія або загрожує небезпека з боку правопорушників)».
Тому «ГО «Народний контроль» вимагає встановити групу міліціонерів та притягти їх до відповідальності з публікацією у ЗМІ та повідомити ГО «Народний контроль» прізвища конкретних працівників міліції, які, можливо, сприяли своєю бездіяльністю вчиненню псування майна та, можливо, сприяли самоправству тощо», – зауважує насамкінець Євген Єзик.
Фото Євгена Єзика в соціальній мережі «Фейсбук»
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису