реклама

реклама

Нині з граніту, з якого був зроблений пам’ятник Леніну, що стояв у центрі Черкас, виготовляють надгробки на черкаських кладовищах. Про це повідомляє депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига, посилаючись на власну інформацію.

Тож депутат направив відповідне звернення у прокуратуру Черкас, щоб з’ясувати, чи належно зберігаються у місті матеріальні цінності, що належать територіальній громаді.

– Вважаю, що у своїй відповіді прокуратура сама вказує на порушення, хоч і зазначає у кінці тексту, що не вбачає підстав для вжиття заходів реагування. Отже, у відповіді йдеться, що акт прийому-здачі був складений практично через рік після зруйнування пам’ятника Леніну, що «вага не вказана». Вказано лише, що первісна вартість пам’ятника була майже 1 мільйон 800 тисяч гривень, а на момент передачі стала нуль! Хто складав комісію по списанню цього граніту? Невідомо! А вага пам’ятника становила більше 70 тон! – обурюється Володимир Мамалига.

Депутата наголошує, що граніт, з якого виготовлений пам’ятник, – народне майно. Тож якщо на момент передачі пам’ятника, його художня цінність і могла дорівнювати нулю (адже пам’ятник був зруйнований), то матеріал, з якого він складався, повинен щось, та коштувати.

– І мене як депутата міськради і представника територіальної громади цікавить, щоб люди, які мають відношення до збереження матеріальних цінностей, не обкрадали територіальну громаду. З цього приводу я зробив депутатський запит і до обласної прокуратури, – зазначив Володимир Мамалига.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Kotovsky 20.06.2011 11:11
Дуже дивно чути слова про "обкрадання бюджету" від людини, яка сам_ обкрадає той самий бюджет, орендуючи у міста майже "на шару" приміщення в центрі нашого-ж міста. От дійсно "бревно в собственном глазу"!!! Поверни те майно, що сам_ вкрав (для початку) а вже потім, якщо буде іще бажання, можеш потеревенити і про тих, хто на твою думку вкрав більше ніж ти сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Запіонервожату 19.06.2011 23:26
Ох, і має хист цей Ленін воду мутити, навіть в граніті, навіть розбитим.
Аж тепер зрзуміли радянське гасло (месседж):" Ленин и сейчас живее всех жывых!"
Оце енергетика революціонера!
Не сваріть Мамалигу може він просто став жертвою переселення душі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 NazarStodola 19.06.2011 10:47
Прокуратура на висоті, як завжди! 70 т граніту за 0 грн.00 коп. - і все законно.
Це - як в анекдоті: "І сокири немає, і грошей немає, і, головне що все законно..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Kotovsky 19.06.2011 00:45
Схоже у Мамалиги закінчуються теми для свморозкрутки. Хочется йому хоть чимось нагадати про себе-коханого. Не дай Боже забудуть цього борця за свободу слова (байдуже що за свої слова звільнені від будь-якого здорового глузду і сказані дуже ГОЛОСНО неодноразово приходилося відповідати в судах і ТИХЕНЬКО вибачатись за них). Не поталанило нинішній опозиції зі "спікерами". Не на тих "порставили" - можна і забруднитись. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Антон 17.06.2011 18:47
Мамалыга уже поднадоел со своими закидонами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Чаушеску 17.06.2011 14:25
Цитую алла:
:zzz Из 70 т гранита можно изготовить бюолее 100 надгробий! ( :zzz если взять в расчет расход камня на один паятник) . Постамент был из качественного монолита.
Вот пример прайса на материал:
http://antik-trade.com.ua/images/prices/Price_granit_scala_1.12.10.pdf
Теперь считайе сами, скока Радуцкий заработал на материале....


Правильно, а потім на ці гроші засіяти кукурудзи, виростити, зібрати, змолоти, наварити румунсього блюда каші-мамалиги і роздати усім безкоштовно, крім Одарича.
Для чого?
А так, шоб всім від дідуся Леніна користь була!
Чим не корисна альтернатива?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Сергій Кузляєв 17.06.2011 12:31
Рештки памятника зберігаються на КП "ЧСЧ", а не в "Дирекції парків"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Бамбр 17.06.2011 12:16
Черговий маразм від антеноїдів...нема, нема уваги до бідних журналіздів, давай жару, згадай ще про щось, року так 2003-го-це ж так цікаво людям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 атас 17.06.2011 10:14
:D особо понравилось ... "фрагмент пам"ятника В.І.Леніну (тулуб)"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Єлекторатка 17.06.2011 09:16
Володю, прокиньтесь передвиборна компанія закінчилася.
Народу Ваше порсання набрило!
Ну не вийшло у Вас мером стати, повірте Одарич не винний.
Є поняття необираємий. Тобто генетично несприйнятний громаді.
В Кишеневі, Чимішлії, Вулканештах і навіть в Бухаресті можлио можливо Вам було б і ТАК.
Вибачте, у нас в Черкасах - НІ !
Я впевнена, ні Одарич, ні і його найближчі родичі до цього не причетні...
Усі Ваші претензії за незадоволенні амбіції тільки до нас красивих, перебірливих і гонорових ЧЕРКАЩАН!
В усьому іншому, від імені черкащан, щиро бажаюу Вам здоров"я, натхнення і удачі!

PS. не ображайтесь.