Депутат Черкаської міської ради Юрій Ботнар зафіксував на фото, як секретар міськради Олександр Радуцький підписує договір про перерахування 1,6 мільйонів гривень із бюджету міста на потреби армії.



«Історична мить. Секретар міськради Олександр Радуцький підписав договір про перерахування коштів для фронту (ті самі 1,6 млн). Кригла скресла. Післямова. Ні, я не прес-секретар Радуцького, просто опинився свідком історичної події», – жартома уточнив у підписі під фото на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пан Ботнар.

Нагадаємо, що після того, як депутати міськради виділили 1,6 млн грн на потреби армії, чиновники кілька місяців не могли визначитися, на що їх витратити через заборону законодавства. Це викликало невдоволення у депутата міськради та голови тимчасової комісії Черкаської міськради з питань допомоги Збройним силам України в забезпеченні обладнанням та обмундирування мобілізованим з міста Черкаси до зони АТО Руслана Зорі.

Через це директори департаментів міського виконавчого комітету написали начальнику УМВС України в Черкаській області, полковнику міліції Владиславу Пустовару та першому заступнику начальника УСБУ в Черкаській області Юрію Новохацькому заяву з проханням захистити їх від гніву депутата.


реклама

Коментарі  

 
+6 #14 Чукча 21.11.2014 12:13
Коли случіться історічєський момент в пан Радуцький поверне скомунізєні тротуарні плити в Долину троянд (зразу за холмом Слави). Вже пройшло півтора року як він зняв і прикрманив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 плоХОрошо 21.11.2014 11:06
Цитую Тася:
Цитую П Пороженко:
«На съезд адвокатов, который должен повторно выбрать членов Высшего Совета Юстиции и Высшей квалификационно й коллегии судей от адвокатов (первый раз результаты съезда оспорил Кивалов с подручными в печально известном Печерском суде - и оспорил успешно) - не пустили делегации от Киева (60 голосов патриотически настроенных адвокатов) и от Полтавы (6 голосов)».
Об этом написал на своей странице в ФБ Roman Bekker.
Также Roman Bekker сообщает: «Зато на съезде голосуют... люди с российскими адвокатскими лицензиями из АР Крым и Севастополя. Т...ри. Жити по новому.
Кивалов и Жвания, небось, уже обо всем с АП договорились. Выберут нужных Кивалову людей и будет он снова дергать все суды за ниточки через ВСЮ и ВККС.

не розумію,чого мінусувати,чита ла цю статтю,це просто факт,мінус то відношення до події чи заперечення доконаного факту? :-?


минус за то что не в тему))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Тася 21.11.2014 11:01
Цитую П Пороженко:
Сегодня аэропорт, Пески и Опытное равняют с землёй. Как взбесились.А ДЕ Ж НАШ "МИРНИЙ" З ПЛАНОМ "А" ТА ПЛАНОМ "Б"???В МОЛДОВІ ПРО ЄС РОЗКАЗУЄ,А МОЛДОВАНИ ВЖЕ РІК БЕЗ ВІЗ В ЄС ЇЗДЯТЬ...ГОЛОВНОКАМАНДУЮ ЧИЙ "ПЕРЕМИР"Я".ЗА ЧАС ПЕРЕМИР"Я МАЙЖЕ 1000 ДУШ ПОЛЯГЛО,І ЦЕ ОФІЦІЙНО ООН ПОРАХУВАЛО,А ВОНИ З ГІ МУНОМ ДАЛІ ПРО ДИПЛОМАТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ БЕЛЬКОЧУТЬ,А У ПП ВЗАГАЛІ ОПТИМІСТИЧНІ ПРОГНОЗИ.

Вчора по ТБ виступав експерт і навів такий факт,що в одному з рішень президента ВДВ розтлумачене як "вид діяльності військ".Як так,то то аут повний,головнок омандуючому точно ставка не потрібна,спєц сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Тася 21.11.2014 10:56
Цитую П Пороженко:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Осведомлен 21.11.2014 09:43
"..підписав договір про перерахування коштів .." шо шо він підписав???? неуки!!

а по великому рахунку - підписав - не значить що перераховано!! У казначействі багато платіжок лежить без виконаня, тільки керівник держказначейств а купує нерухомість комерціну в черкасах на 100 тис.баксів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 адекватному 21.11.2014 07:09
Сколько ж их раз за эти месяцы в долларовых схемах прокрутили :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Черкащанин 20.11.2014 23:49
Оце дожилося місто - Радик вирішує, кому звання почесного громадянгина присвоїть, куди і скільки грошей передать...
А ще недавно просто варив борщ із хвостів і кував ювілейні монетки для Тулуба ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 П Пороженко 20.11.2014 23:06
Сегодня аэропорт, Пески и Опытное равняют с землёй. Как взбесились.А ДЕ Ж НАШ "МИРНИЙ" З ПЛАНОМ "А" ТА ПЛАНОМ "Б"???В МОЛДОВІ ПРО ЄС РОЗКАЗУЄ,А МОЛДОВАНИ ВЖЕ РІК БЕЗ ВІЗ В ЄС ЇЗДЯТЬ...ГОЛОВНОКАМАНДУЮ ЧИЙ "ПЕРЕМИР"Я".ЗА ЧАС ПЕРЕМИР"Я МАЙЖЕ 1000 ДУШ ПОЛЯГЛО,І ЦЕ ОФІЦІЙНО ООН ПОРАХУВАЛО,А ВОНИ З ГІ МУНОМ ДАЛІ ПРО ДИПЛОМАТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ БЕЛЬКОЧУТЬ,А У ПП ВЗАГАЛІ ОПТИМІСТИЧНІ ПРОГНОЗИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 мілка 20.11.2014 22:25
Радуцькому респект
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 чикотило 20.11.2014 22:24
Ну хто оце пише статейки на замовлення.Зоря не здатний нічого вирішитьПостріл яв та й годі.