До Уманського районного відділу міліції надійшло повідомлення про вбивство жителя одного із сіл району. Чоловік повідомив про те, що став свідком конфлікту, в результаті якого один із учасників наніс кілька ударів ножем іншому, після чого втік із будинку.

На місце події черговий негайно направив слідчо-оперативну групу райвідділу. 


Інформація підтвердилась: у будинку за вказаною адресою працівники міліції виявили чоловіка без ознак життя із кількома колото-різаними ранами.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, напередодні трагедії в будинку відпочивала компанія односельчан. Під час застілля між двома чоловіками виникла сварка. Один із учасників конфлікту, дочекавшись, коли з будинку вийшли інші, схопив ніж, який лежав на столі, та наніс ним декілька ударів своєму співрозмовнику. Усвідомлюючи, що удари були смертельними, чоловік утік.


Отримавши опис підозрюваного, оперативники розпочали його пошуки. Через годину чоловік вже був затриманий та давав покази. Під час допиту він у всьому зізнався. Зловмисник винить у всьому оковиту.

Як повідомив начальник Уманського районного відділу міліції підполковник міліції Сергій Башинський, за цим фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Наразі зловмисник затриманий. Триває досудове розслідування, інформують у прес-службі обласної міліції.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100