Загальна сума доходів за минулий рік нового прокурора Черкащини Юрія Шеремета склала 243 тисячі 964 гривні. Про це йдеться в декларації прокурора, яку в соцмережі «Фейсбук» виклав черкаський активіст Даниїл Майоров.

Також Юрій Шеремет задекларував земельну ділянку площею 634 кв. м. та квартиру площею 45 кв. м. А у власності його родини перебуває автомобіль «Honda jozz» 2006 року.

Користувачі соцмережі по різному поставилися до такої декларації. Зокрема, черкаська громадська діячка Оксана Колісник написала наступне «Ух ти! Цнота!», очевидно, натякаючи на скромність такої декларації.

 

 


реклама

Коментарі  

 
0 #10 Льоня Гольцман 03.12.2014 16:39
Цитую Льоня Гольцман:
Треба бачить всю декларацію повністю, там де майно членів родини і все стане ясно, а доходи задекларовані - до одного місця.

Хоча і це фігня можна на бабушку все писати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Льоня Гольцман 03.12.2014 16:14
Треба бачить всю декларацію повністю, там де майно членів родини і все стане ясно, а доходи задекларовані - до одного місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 адекватний 02.12.2014 22:32
Незрозуміло, якщо не зміг організувати нормальний статок сім"і, як збираєть в нищій краіні утримувати таку махіну як прокуратура. Там же одного паперу в місяць на десятки тисяч грн. Використовують. Чи може прокурори вже й не працюють з таким організатором. З бюджету то мабуть ні копійки на утримання. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 адекватний 02.12.2014 22:28
Цитую Ваня:
Шось мало віриться :-*

А якщо й так то дуже голодний і буде ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Радуцький і Олійник КЛОНИ 02.12.2014 15:47
Цитую Прокурор:
Хочу поцікавитись а за які кошти живе громадський активіст Даниїл Майоров, які в нього доходи, як він їх декларує, де працює, яка освіта, де живе і т.д.?

Ось він як з під землі з"явився...захисник прокурорських гаманців...Поїдь в Москву, отримаєш нагороду від Пшонки ,свою картину, в одязі гетьмана, з підписом "ЗАЩИТНИКУ ПРОКУРОРСКОГО Д...МА".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Прокурор 02.12.2014 14:46
Хочу поцікавитись а за які кошти живе громадський активіст Даниїл Майоров, які в нього доходи, як він їх декларує, де працює, яка освіта, де живе і т.д.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Дід МаЗай 02.12.2014 13:00
І зразу хочецця єтому веріть! Він же за зарплату прийшов працювать! А! Вибачте! Ісчо за ідеї майдану і за вільну Україну! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Небайдужий 02.12.2014 12:41
Так, всі діючі прокурори живуть лише на одну зарплату. Пшонка, до речі також згідно декларації, жив лише на одну зарплату. Просто у всіх цих можновладців дружини. діти, батьки, брати і сестри завжди як правило є дуже успішними бізнесменами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Радуцький іди геть!!! 02.12.2014 00:30
На чому іздить? Мабуть на "Лексусі", якого дав поїздить товариш? А у батьків які статки? Ці "голі" декларації нікого не дивують! А якщо написав неправду? Яка відповідальніст ь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Ваня 01.12.2014 22:42
Шось мало віриться :-*