У Кам’янці в День домашніх тварин, який відзначається 30 листопада, нагородили учасників конкурсу малюнків та світлин домашніх тварин «ПРОхвіст-2014».

Традицію відзначати це свято в місті вирішили започаткувати цьогоріч громадська організація «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» спільно із зоомагазином «Дружок».

Учасниками конкурсу стали Андрій Денисенко, Денис Щербак, Євгенія Олексенко, Марина Холоденко, Альона Притула, Ірина Данилюк, Валерія Онопа, Юлія Плосконос, Роман Юрило, Дмитро Максименко, Альона Юрило, Денис Іщук, Богдан та Назар П’явки. 


– Приємно, що свої роботи надсилали не лише школярі та молодь міста й району, а й люди старшого віку, – радіє голова ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» Антон Юрченко.

За словами одного із організаторів свята Лесі П’явки, обрати серед учасників кращого не вдалося, адже кожна фотографія чи малюнок є втявом мистецтва.

Саме тому організатори вирішили нагородити всіх учасників конкурсу.

Отримати подарунок цього дня можна було не лише взявши участь у конкурсі, а й просто придбавши будь-які товари в магазині «Дружок» у період із 25 по 30 листопада. Організатори провели ще й конкурс чеків і нагородили 10-х щасливчиків та їхніх улюбленців.


реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Чукча 04.12.2014 18:31
Повесилили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

День домашніх тварин, який відзначається 30 листопада, нагородили учасників конкурсу «ПРОхвіст-2014».

обрати серед учасників кращого не вдалося, кожна фотографія чи малюнок є втявом мистецтва.

Отримати подарунок цього дня можна було лише придбавши будь-які товари в магазині «Дружок»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100