Депутати Черкаської міської ради з фракції «Свобода» принесли на сесію гучномовець.


До цього їх спонукала відсутність світла у сесійній залі колишньої Придніпровської райради, де наразі триває засідання.

Нагадаємо, що через відсутність електроенергії, депутатам доводилося говорити голосніше.

«Свободівський» звукопідсилювач живиться не від мережі, а від акумуляторів.

Виніс пристрій свободівців до трибуни депутат Андрій Більда.

Наразі звукопідсилювачем користується частина промовців.

Нижче фото Єлєни Щепак із "Фейсбуку"

 



реклама

Коментарі  

 
+4 #9 Фотограф 04.12.2014 18:14
Свободівці принесли на сесію гучномовець
***
Все что досталось области и городу от избрания Рудыка :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Богун 04.12.2014 17:38
Цитую Черкаси:
Цитую Вася:
Это реальные попрошайки!!!!! Просто стадо ...

"Переворот" Васєнька,твої "шарікови" в 17-му зробили!

Ви маєте рацію це не "переворот" робітників та матросів як у 17, це зміна одних політично-олігархічних "еліт" на інші, у соціально неоднорідному суспільстві зі значною кількістю класу бідних людей. Або просто: великий перерозподіл матеріальних ресурсів олігархів руками народу, війна кланів, помаранчева революція, революція гідності, обирайте що кому подобається!
Сумно,що протягом багатьох столітть український народ так і не став господарем на своїй землі. Завжди були князі, пани і господа. Які нас рухали туда-сюда! Шаріковими є ми з вами шановні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Черкаси 04.12.2014 16:44
Цитую Вася:
Это реальные попрошайки!!!!! Научились только кричать Слава Украины , а задать им 2+2=скажут 10. Переворот они сделали ,а что дальше делать они не знают . Просто стадо ...

"Переворот" Васєнька,твої "шарікови" в 17-му зробили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Вася 04.12.2014 15:52
Это реальные попрошайки!!!!! Научились только кричать Слава Украины , а задать им 2+2=скажут 10. Переворот они сделали ,а что дальше делать они не знают . Просто стадо ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Андрій 04.12.2014 13:42
Запихать би цей гучномовець свободівцям у цікаве місце
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 українець 04.12.2014 13:25
6 грудня в суботу на Соборній площі об 11.00 відбудеться прощання з Андрієм Терещенком, який загинув у зоні АТО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Гриша 04.12.2014 13:06
Одарыч выгоняй эту ... уже Черкассы ниже плинтуса ГОНЬБА