Генпрокуратура оголосила в розшук екс-віце-спікера Ігоря Калєтніка та екс-депутата Володимира Олійника.

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Їм складено повідомлення про підозру за те, що вони 16 січня 2014 року наперед підготували протоколи засідання лічильної комісії Верховної Ради та зазначили у них результати ще не проведеного голосування за "диктаторські закони".

У ГПУ нагадаємо, що раніше вже здійснювались спроби притягнення вказаних осіб до кримінальної відповідальності, однак відповідної згоди на це Верховна Рада не дала.

1 грудня цього року їм винесено повідомлення про підозру, що стало можливим лише після втрати ними депутатської недоторканості.

Проте, у зв’язку з перебуванням підозрюваних за межами України, слідчим оголошено їх розшук, а Печерським судом надано дозвіл на їх затримання.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 стабилизец 07.12.2014 13:33
Когда они были долор 8 газ был свет цены держались , сейчас гречка 17 грн.,была 9 грн....
Это не Майдан, а наши двойные ..... стандарты. Был бы у автора на продажу мешок долларов, купленных по 8, и вагон гречки, купленной по 9, пел бы совсем по-другому. :lol: Спекуляция наше фсе - от лоточника до прэзыдэнта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Вячеслав 07.12.2014 10:49
Цитую Артем:
Когда они были долор 8 газ был свет цены держались , сейчас гречка 17 грн.,была 9 грн. Вас эта власть загонит под плинтус , а вы все рады что вас загоняют. Была одина семя Яныка а сейчас 30 жидов управляют. Где Крым ? Почему пастер не сидит ? Где Донбасс ,Луганск ? Почему не откроют дело по Пороху ? И интересно кто убил людей на майдане ? Их же убивали окружаем а не законами ? Где Пашинский винтовку дел ? И что приятно что сегодня ходят в масках ? Запомните когда Порох говорит что мы вступаем в Эвропу через 6 лет это он уже хочет остатца на 2 срок!!!!! Нас Эвропа не ждет . Почему все молчат когда Амеракосы убивают Иран Сирия это для вас нормально?

Это твой путин загнал вас всех,в место чуть выше обратной стороны колена,а нас попыталась.как ты говоришь "семья януковича!,где она сейчас? Так что урод, двигай в рашу ......,а мы здесь, у себя, сами разберёмся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Вячеслав 07.12.2014 10:38
Цитую адекватний:
А завтра ми гарненько проголосуємо диктаторський закон Олійника і назвем його европеського стадарта, який конче необхідний для наведення порядку в країні та боротьби з тероризмом. А тепер подумайте, за два десятки років української державності слово теракт був таких далеким і невідомим. І що зараз ви патрійоти привели до влади тих які разом з собою привели поняття тероризм як невід'ємну складову життя в Україні. Це ваші майданівські здобутки? А коли хтось таки на собі відчує вплив цього страшного слова теракт знову будуть шукати винного хто Путіна , хто Яника, хто Беса якогось. А винні впершу чергу ваші ідоли яких ви вмостили вріселка.

Дождались! 5 колонна активизировалас ь.Я всегда говорил,что эта мразь,которая продавалась на выборах и те даунбасы,которы е под видом беженцев проникли к нам в область-это серьёзная угроза всем нам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 СБУ 06.12.2014 23:43
Цитую адекватний:
патрійоти ві й далі пишаєтесь своєю ганьбою майдано?.

Ти спочатку писать навчись, ватник "адекватний"! :-x
Народ пишається Майданом хоча б тому, що ти разом зі своїм кегебустом Пу-ло-ло у дурні пошився! Час випробувань мине - він був і у прибалтів, і у поляків, і у фінів. Тільки кожна з цих країн тепер на три голови вища за рівнем життя за твою рашку ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 адекватний 06.12.2014 19:24
патрійоти ві й далі пишаєтесь своєю ганьбою майдано? пошили в дурні недолугий народ. вам подобаїться жити без світла в ніщиті, беззаконні і розгулу насилля. Он вінниця знову сайданить, калічаться люди а здобутки в чому ? В тому що нами поставили керувати міністрів західних???? А от вам і закон Олійника на часі бо після адміністрацій ці патрійоти домашні підуть по нашим домівкам шукати ворога. Ганебно що цілий народ так легко пошили в дурні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 визор 06.12.2014 11:12
Цитую Артем:
Когда они были долор 8 газ был свет цены держались , сейчас гречка 17 грн.,была 9 грн. Вас эта власть загонит под плинтус , а вы все рады что вас загоняют. Была одина семя Яныка а сейчас 30 жидов управляют. Где Крым ? Почему пастер не сидит ? Где Донбасс ,Луганск ? Почему не откроют дело по Пороху ? И интересно кто убил людей на майдане ? Их же убивали окружаем а не законами ? Где Пашинский винтовку дел ? И что приятно что сегодня ходят в масках ? Запомните когда Порох говорит что мы вступаем в Эвропу через 6 лет это он уже хочет остатца на 2 срок!!!!! Нас Эвропа не ждет . Почему все молчат когда Амеракосы убивают Иран Сирия это для вас нормально?


ПОДДЕРЖИВАЮ!!!! !!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 хохол 06.12.2014 11:10
Цитую Артем:
Вы посмотрите как Амерекосы проводит на Украине опыты как над мышами !!! Вы что не понимаете что они воюют с Россией ? Амеракосы они хотели поставить ядерные ракеты на нашей земле зачем? Они постоянно воюют всегда ......


Полностью поддерживаю!!!! Когда у нас люди думать начнут???!!! Зазомбированные тв...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Генич 06.12.2014 10:42
Найти и поставить к стенке. Без суда и следствия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 мен 06.12.2014 09:50
Нагадаю моїм введеним в оману землякам, що аналогічні "диктаторські" закони були прийняті вже новою владою на початку цього літа. Однак я не чую від дуже свідомого панства криків незадоволення, не проплачено за вокал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Дворник Тихон 06.12.2014 09:35
Ти дивись, і етот ускользнул! :lol: :lol: :lol: І шо ж воно такоє, власть нова, а злодєї свободно линяють як і год назад ;-)