Учора, в день місцевого самоврядування, на початку 4-ї години ночі група невідомих молодиків, ймовірніше за все в неадекватному стані «прогулялася» парком Перемога, повідомив про вандалів у соцмережі «Фейсбук» директор КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко.


«Спочатку поламали два металеві шлагбауми що закривати в'їзд авто до головної алеї парку. Потім звернули свою увагу на чудовий місток біля Зоопарку, далі, вже тікаючи від охорони, перекинули смітник та розламали два кашпо для квітів біля гармати. Наприкінці, пошкодивши зупинковий комплекс «хутко зникли». Викликана приблизно о 3.20 ночі міліція приїхала надзвичайно швидко, десь о 7.30. Склала акт і також хутко зникла.


P.S. У парку перемога, площею 20га на ніч залишається один охоронець. Потрібно терміново облаштовувати парки відеокамерами стеження.

P.P.S. Якщо хтось знає авторів цього вчинку, став свідком чи чув щось про цю подію, пишіть мені в лічку. Будемо разом рухати Черкаси до Європи», – зазначив у своєму повідомленні Микола Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 федор принципиальный 08.12.2014 18:49
А в Донецкий аэропорт им слабо ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Фугас 08.12.2014 14:27
Коля, прежде чем пилить, даже Радик что-то делал. А "Радик делал" - это дорогого стоит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 стабилизец 08.12.2014 12:29
Цитую Дід Трохим:
В Черкасах тисячі людей шукають хоть якогось підробітку. Дай їм по сотні за чергування - охранніки в чергу ставатимуть. Камери ті до д...пи, в Юбіляшці вже висіли. А через лічку до Європи - ето вобше шедеврально. Запатентуй.

Понятным же языком написано, речь не об охране парка, а о бюджетных деньгах на бесполезные цацки. Парк то такэ :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Олександр Р 08.12.2014 12:14
Дух Радуцького пройшовся парком)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Дід Трохим 08.12.2014 11:39
В Черкасах тисячі людей шукають хоть якогось підробітку. Дай їм по сотні за чергування - охранніки в чергу ставатимуть. Камери ті до д...пи, в Юбіляшці вже висіли. А через лічку до Європи - ето вобше шедеврально. Запатентуй.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Дід МаЗай 08.12.2014 11:19
Це певно Путін знову винен! Більше нема кому!! Его почерк - до бабці не ходи! :o Ну не наші ж майданівці, европейці до кісток в мозку, це зробили?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 ЛВВ 08.12.2014 10:57
Не те робите, Миколо. Не пиляйте багато грошей на відеокамерах, тим більше, що закупите дешеві, де обличчя не розпізнаєте. Треба, щоб міліція приїжджала за 3 хвилини після того, як охоронець їй зателефонував. Так робиться в Управлінні Державної служби охорони при УМВС. Спитайте у них про багаторічний досвід, і зробіть так само.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 пенсіонєр 08.12.2014 10:44
і живуть вони поруч,і земля їх носить і навряд чи скоро вони збагнуть, що творять.ніяка міліція нам не допоможе :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 стабилизец 08.12.2014 10:37
Та какие там камеры, если, несмотря на их наличие, даже убийц "не находить" умудряются. ППСники обязаны патрулировать такие стремные объекты. Правда, у нас с 6 декабря по 23 февраля все прогрессивное человечество отмечает День защитников отечества, так шо то ли еще будзет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 varvar 08.12.2014 10:33
Разпил бюджетных денег (типа на камеры) - быстроту и качество гарантирую. Коля :)