територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 04 грудня 2014 року № 50 «Про організацію утворення територіальних органів Державної фіскальної служби» розпочато реорганізацію Державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Головою Комісії з реорганізації ДПІ у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області  призначено Тарана Дмитра Петровича.

«Платникам податків, які перебувають на обліку в нашій інспекції не потрібно  хвилюватись у зв’язку з проведенням реорганізації. Всі послуги, які вони сьогодні отримують, будуть і надалі своєчасно та якісно надаватись у черкаському Центрі обслуговування платників», - наголосив Дмитро Таран.

Про це інформує прес-служба ДПІ в м. Черкаси.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Крокодил 11.12.2014 08:51
Как то странно у них все выходит. Система в системе. Круговая порука и полное отсутствие ощущения реальности. Очищение власти в налоговой, благодаря финансовым возможностям господина Коломийца, прошло стороной так и не начавшись. Сколько нужно иметь денег, чтобы купить самооборону и правый сектор, чтобы они закрыли глаза на отсутствие очищения власти в обласной налоговой. Деньги решают все. Дорогоие товарищи самообороновцы вы бы хотябы ради приличия вышли и сделали вид (картинку), что вы за очищение налоговой и люди вам возможно поверят. Самопиар и тонкое чутье, вот новые тренды нашей власти, а курс 17 грн за доллар и обнищание граждан цена за нежелание оторвать от кормушки корупционеров и казнокрадов. Выборы будут не скоро так, что будем ждать новых обещаний уже новой власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100