Черкаський громадський активіст та активний коментатор «Прочерку» Олександр Чуприна відреагував на заяви голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка на його адресу.

У листі до «Прочерку» Олександр Чуприна пише, що абсолютною неправдою є те, що, як стверджує губернатор, Чуприна неодноразово критикував його в контексті «дачі Андрєєва».

«Це абсолютна неправда, жодного разу факти безгосподарності обласного керівництва на цьому об'єкті обласної комунальної власності з прізвищем Ткаченко не пов'язувалися, адже управління комунальною власністю здійснюється обласною радою та її профільним управлінням. До компетенції ж обласної державної адміністрації це питання не входить. Юрій Олегович до цього має таке ж відношення,як і кожен із 1257700 жителів нашої області. Виходить, що голова ОДА цього не розуміє і свої права та обов'язки за досить тривалий термін роботи на посаді не вивчив. В іншому випадку, говорячи про приватизацію «дачі»,такого вислову як, «я робити комусь преференції у цьому питанні не буду», не допустив. Але за ці необережно сказані слова Юрію Олеговичу потрібно подякувати, це хороша підказка громаді на підсилення контролю якої сторони ініціативної діяльності очільника області потрібно звернути увагу», – йдеться в листі.

Також Олександра Чуприну зачепили слова губернатора, який казав, нібито запрошував Чуприну на розмову, а той відмовився.

«Відповідально заявляю, що тут пан Ткаченко сказав неправду… На розмову він мене жодного разу не запрошував. Була правда пропозиція заступника голови обласної ради Кравцової обговорити у губернатора питання приватизації «Андрєєвської дачі» та будівництва поруч у лісовому масиві елітного котеджного містечка. На те я відповів, що мене це не цікавить. Можливо, Юрій Олегович має на увазі цей факт?» – дивується Чуприна.

Олександр Чуприна насамкінець заявив, що вважає філософією життя губернатора особисте збагачення і вкотре порадив йому скласти повноваження.

реклама

Коментарі  

 
+6 #30 О.ЧУПРИНА 01.01.2015 23:17
Робіть висновки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Нетутешній 14.12.2014 10:06
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Нетутешній:
Пане Чуприно, поясніть прошу що воно за легендарна дача і що саме Вас із нею пов’язує. Чесно - не в курсі,

...Загальні втрати бюджету на сьогоднішній день оцінюються в 2 млн.грн.Я є співзасновником та директором ПП"Гостиний двір".Відповів?

Дякую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #28 О.ЧУПРИНА 12.12.2014 20:30
Цитую Нетутешній:
Пане Чуприно, поясніть прошу що воно за легендарна дача і що саме Вас із нею пов’язує. Чесно - не в курсі,

Занедбана садиба,бувша дача перших осіб області,не експлуатувалася близько 15 років,розвалюва лася і в той же час потребувала певних бюджетних витрат для утримання.В 2004 році ПП "Гостиний двір" взяло об'єкт в ореду,частину комплексу відремонтувало, вклавши в нього близько 1,5 млн.грн.На протязі шести років бюжет області щомісяця отримував 12,5 тисяч гривень від оренди.Крім цього відпала необхідність тратити з бюджету таку ж суму на охорону.Ставши губернатором Тулуб вирішив віджати цей об'єкт виключно для особистих цілей. Підключив прокуратуру,суд и,УМВС,Адмініст рацію Президента і добився розірвання договору оренди.В процесі боротьби наша команда влаштувала таке веселе життя,що кінцевої цілі він не досяг.Загальні втрати бюджету на сьогоднішній день оцінюються в 2 млн.грн.Я є співзасновником та директором ПП"Гостиний двір".Відповів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Вячеслав 12.12.2014 18:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
Звертаюсь до "ПРОЧЕРКУ".Ваші корегування тексту,які змінюють суть можна кваліфікувати як ШАХРАЙСТВО.В моєму тексті було "Філософією вашого життя є особисте збагачення за рахунок суспільства".Викинувши три останніх слова,ви змінили суть.Саме по собі "особисте збагачення" це річ позитивна.Чим більше багатих людей,тим багатшою і сильнішою є країна.А збагачення за рахунок громади та суспільства то вже інша річ.То хто персонально серед вас ШАХРАЙ?

"ПРОЧЕРК",не паскудьте своё доброе"имя".Перепечатайте текст без изменений от автора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #26 адекватний 12.12.2014 18:19
Підскакуймо та присідаймо швидше і глибше. Славна Европа нам визначила пенсійний вік, призначила міністрів, визначила квартплату, а тепер вже й закони моніторить . Ну не подобаїться їм наш узурпаторський закончик про люстрацію. Все відповіли - СЛУХАЄМОСЬ і швиденько будемо вносити зміни. Хоча закончик то нелюди зварганили АЛЕ .... Це незалежність коли сусід хоч і заможніший але хазяйнує в наші хаті та тикає тата мордою в бруд повчаючи жизні. Шановні майданоприхильн ики пропоную запросити в кожну вашу сім'ю толькового сусіда який буде керувати вашими родичами й вами бо він же заможніший та розумніший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #25 ТаНуНа 12.12.2014 17:20
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Оптиміст:
Юрій Олегович Ткаченко,що тобі поганого зробив.Тут є щось особисте,чи справа принципу,чи що.

Особистого нічого,наші інтереси ніколи не перетиналися.Юрій Олегович симпатична людина.

То це ти так - "от нєраздєльонной"?! :oops: Ти ето брось, Чуприна - Олєгич мужик правильний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 О.ЧУПРИНА 12.12.2014 16:51
Цитую Оптиміст:
Чуприна звичайно боєць конкретний...Але Юрій Олегович Ткаченко,що тобі поганого зробив.Тут є щось особисте,чи справа принципу,чи що.

Дякую за запитання.Особистого нічого,наші інтереси ніколи не перетиналися.Юрій Олегович симпатична людина.Але мова йде про найвищу посаду в області,а значить морально-психологічний клімат в регіоні,перспек тивах розвитку території,якіст ь життя її мешканців.Революція гідності,учасни ком якої був також і я,відкрила можливості для побудови принципово нових суспільних відносин.Порядність та професіоналізм повинні бути основними критеріями в підборі керівних кадрів.Як людина досвічена та фахівець в галузі управління вважаю,що Ю.Ткаченко не має необхідних знань та навиків для управління такою складною системою як областью.З іншого боку,він тяжко інфікований вірусом корупції.Це трапилося тоді,коли його було імплантовано в злочинну ситему відкатів,поборі в та ін.,чим займались податкові органини в тандемі з ОДА.Це не лікується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Pharaon 12.12.2014 16:34
Цитую Філософ:
Чупринка! тебе забагато! не думаю, що тебе ще десь хтось друкуватиме! Не доріс ти до того статусу, щоб вказівки губернатору давати... прикро.... :-x

Видать плохой из вас философ, мало читаете и не следите за статьями. Чуприна пишет всегда по сути..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Pharaon 12.12.2014 16:15
Чуприна, хоть пробует отстаивать свои позиции и по-своему борется с произволом власти, а многие сидящие тут тролли.. лишь бы попи***деть.
Цитую пенсіонєр:
Олександра Чуприну зачепили слова губернатора бо він свого часу дуже-дуже прагнув мати бізнес на тій дачі

Бред сумашедшего, тот объект не приносил доход, а вот начальство, на халяву туда со своими бабами приезжало..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Нетутешній 12.12.2014 15:52
Пане Чуприно, поясніть прошу що воно за легендарна дача і що саме Вас із нею пов’язує. Чесно - не в курсі, а тема вже збита.