реклама

реклама

Kudriavcev Обговорення нового регламенту роботи виконкому Черкаської міської ради та стандартів адміністративних послуг затягнулося вчора до опів на дев’яту вечора. Про це у своєму Інтернет-щоденнику пише керуючий справами виконкому Микола Кудрявцев.

«Обговорення йде жваво... Робота важка, але цікава. Насправді,  гуртом набагато складніше працювати - доводиться узгоджувати інколи абсолютно протилежні думки, але результатом є дійсно виважене рішення. Щоправда, після таких "мозкових штурмів" почуваєся, як після цілого дня фізичної праці…» - йдеться у блозі.

Крім цього, як пише пан Кудрявцев, у ході розгляду стандартів послуг у сфері  земельних відносин було виявлено деякі "приховані" всередині стандарту процедури, які давали можливість для неоднозначного тлумачення, і, як наслідок, зловживань.

Кудрявцев сподівається, що роботу над регламентом та стандартами адміністративних послуг завершать уже через 2 тижні, а потім візьмуться за реорганізацію прийому громадян.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Тамара 24.06.2011 20:28
Знаете пусть будет человеком а не госслужащим на побегушках,и пусть имеет свое мнение а не слушает Одарыча, Одарыч себе команду собрал,и под крылышко взял себе угодных, а порядочные люди уходят с Горисполкома, что бы там кто не говорил в Черкассах многие люди друг о друге все знают.И от этого не уйдеш,он конечно молодой еще, но его еще жизнь научит как верой и правдой служить своему хозяину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Чиста правда 24.06.2011 13:51
Усі держслужбовці ридма ридають, що мають старчечі зарплати. Це дійсно так, особливо у простих виконавців, але чому ж держава не дбає про своїх клерків, виходить, свідомо штовхає чинуш брати хабарі, тягти з простих людей жили за будь-яку нікчеменну довідочку і корчити з себе неприступних начальників.А Кудрявцев просто нова людина у владі, тож має догоджати своєму роботодавцю Одаричу, як болячці, бо інакше буде за бортом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Марина 24.06.2011 11:44
Ні шановний пане Кудрявцев Ви помиляєтесь, штат працівниів виконкому роздутий, скорочення Ви не проводите, бюджетні кошти ідуть на виплату заробітних плат таких, що пристим людям і не снилось, особливо тих які отримують заробітну плату працюючи в хазяїна 800-900 гривень, спілкуючись із людьми, які працювали у міськвиконкомі і пішли як Ви говорите на більш високооплачуван у роботу то мені відомо які заробітні плати службовці органів місцевого самоврядування, і як вони в робочий час відпрацьовують цю заробітну плату, Звичайно не всі, є люди які працюють на повну віддачу, а є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Микола Кудрявцев. 23.06.2011 18:12
Шановна Марино!
Щодо тиску на працівників виконкому - такий "політичний детектив" міг спасти на думку лише людині з бурхливою уявою і повним нерозумінням ситуації. Переважно звільнення обумовлені можливими змінами до пенсійного законодавства, тому людям вигідніше звільнитися за нині діючим законом. Частка пішла на більш виокооплачувану роботу, адже рівень заробітної плати у службовців незадовільний.
Щодо відкритості. На прямому ефірі на Експо-ТБ був у понеділок з 20 до 20.45, бажаючі могли поставити запитання. Це був мій перший прямий ефір, тож зауваження не до мене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Марина 23.06.2011 15:25
Пане Кудрявцев, якщо Ви такий правдивий вийдіть не телеефір, разом з міським головою та дайте можливість громадянам міста до Вас дозвонитися,а не те що люди дозвонюються, а їх запитують по яких питаннях вони дзвонять,і не підключають до єфіру, будьте ж правдивими, Ви ж приймали присягу державного службовця. Громадянам міста уже стало відомо як звільняються працівники міськвиконкому бо не видержують тиску з боку керівників, то ці люди хочуть Вам задати питання прямо в телеефірі, щоб почула про це і громада міста Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Армен 23.06.2011 09:35
Вспоминается "Прозаседавшие"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Гвоздь 23.06.2011 08:59
Цитую Марина:
Пане Ккудрявцев! Коли ж відбудеться скорочення вашого адмінапарату,як е Ви так обіцяли ЧЕРКАЩАНАМ? Чому ж Ви не виконуєте свої обіцянки? На чиє утримання ідуть бюджетні кошти?


На Душка з Дубиною :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Лаврін 23.06.2011 08:03
Все простіше. Одарич озвучував сценарій, як без нього зняти з посади Любу :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Андрій 22.06.2011 22:40
Мдаа...Це дуже пізньо-півдев;ятого вечора))))Героі праці)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Марина 22.06.2011 18:31
Пане Ккудрявцев! Коли ж відбудеться скорочення вашого адмінапарату,як е Ви так обіцяли ЧЕРКАЩАНАМ? Чому ж Ви не виконуєте свої обіцянки? На чиє утримання ідуть бюджетні кошти?