Міський голова Черкас Сергій Одарич «взяв курс на те, щоб наступний рік став «чорним» для Черкас щодо розвитку соціальної сфери», заявив під час сьогоднішньої прес-конференції секретар міської ради Олександр Радуцький.


– У 2015 рік місто входить без затвердженої програми соціально-економічного розвитку, – наголосив Радуцький. – Торік 25 грудня її вже розглянули. Цього ж року мер міста як голова виконкому досі не доручив департаментам подати пропозиції щодо цього. Ухвалення цієї програми – це великий обсяг роботи.

Секретар міськради також зауважив, що ухвалений бюджет не заважає стратегічно затвердити програму соціально-економічного розвитку Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Олександр 16.12.2014 04:07
Ну не смешно ли, если бы не было грустно от подобных деятелей- и первый и второй...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Мавпочка 16.12.2014 02:20
Цитую Василь Іванович:
Хай розкаже краще, як пропонував депутатам по 100 т. грн бюджетних коштів. А це 6 млн грн. Тільки за те , що б його підтримували. Бред якийсь. Саша - схема каже неправду.... Мабуть мер перекрив потоки...

Та разве у вас , в малине , 6 000 депутатов?? Це ж жах!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Щира Українка 15.12.2014 20:33
Як вони ці два .... радуцький та Одарич уже надоїли.Коли вони вже свої пельки закриють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Досить популізму !!!!! 15.12.2014 19:19
Відповідно до РЕГЛАМЕНТУ ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО І КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЧЕРКАСИ, який затверджено рішення Черкаської міської ради
від 08.12.2011 р.№ 3-401
- Програма соціально-економічного і культурного розвитку міста розробляється щороку департаментом економічної політики та розвитку спільно зі структурними підрозділами виконкому Черкаської міської ради.
- Пропозиції до Програми формуються структурними підрозділами
Черкаської міської ради.
- Проект Програми підлягає відкритому обговоренню на засіданнях виконавчого комітету Черкаської міської ради шляхом захисту керівниками структурних підрозділів внесених пропозицій. За результатами обговорення узгоджений проект Програми в цілому, виноситься Департаментом на розгляд виконавчого комітету до 1 серпня року, що передує року впровадження Програми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Правдолюб 15.12.2014 18:35
Цитую федор принципиальный:
Пусть олегич,лиходьки н и им подобным поделятся с черкащанами-не обеднеют.

знаю кому шепнути, щоб тещу твою звільнив... Будеш утримувати ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Іванович 15.12.2014 18:34
Цитую федор принципиальный:
Пусть олегич,лиходьки н и им подобным поделятся с черкащанами-не обеднеют.

а ти свою дачку вже відремонтував до кінця?? чи чекаєш , що тобі ще хтось підкине за "НАС РАТЬ" і за підняту руку за зняття Одарича ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Василь Іванович 15.12.2014 18:05
Хай розкаже краще, як пропонував депутатам по 100 т. грн бюджетних коштів. А це 6 млн грн. Тільки за те , що б його підтримували. Бред якийсь. Саша - схема каже неправду.... Мабуть мер перекрив потоки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 федор принципиальный 15.12.2014 17:58
Пусть олегич,лиходьки н и им подобным поделятся с черкащанами-не обеднеют.