реклама

реклама

Навіщо перейменовувати одну з вулиць у Черкасах іменем Василя Симоненка? Адже у місті вже є вулиця Симоненка? Відповідь на ці запитання дала «Прочерку» голова обласної ради Валентина Коваленко, керівник оргкомітету з підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження Василя Симоненка.

За словами Валентини Коваленко назвати вулицю у Черкасах іменем Василя Симоненка – не її примха. Це питання щороку піднімає творча інтелігенція Черкащини перед днем народження поета. Воно постало знову напередодні його 80-річного ювілею.

Дійсно, в Черкасах вже існує вулиця Симоненка у центрі міста. Проте вона надто мала, її й провулком назвати важко. Водночас чимало черкаських вулиць носять імена функціонерів тоталітарного режиму: Леніна, Котовського, Фрунзе тощо. От і виникла ідея назвати одну з цих довгих і красивих вулиць на честь славетного поета, тим більше, що цьогоріч святкуємо його ювілей.

Серед пропозицій, які обговорювалися, називали вулицю Леніна. Та в народі вона вже перейменована на вулицю Небесної сотні. Прикро тільки, що цього досі не зроблено офіційно. Адже така вулиця у Черкасах, безперечно, має бути.

– Інша пропозиція, яка імпонує і мені – перейменувати на вулицю Симоненка вулицю Фрунзе, на якій розташований пам’ятник поету і сквер його імені. Перейменування вулиць Черкас – це справа міської влади. Якщо в них буде бажання і воля, то це буде зроблено. Два тижні тому я мала розмову на цю тему із Сергієм Одаричем. Попередньо він погодився із озвученими пропозиціями. Побачимо, чи буде це втілено на практиці, – зауважила Валентина Коваленко.

Дехто скептично зауважує, що перейменування вулиць – складна і витратна справа.

– Проте у Черкас вже є позитивний приклад із перейменуванням вулиці Енгельса на В’ячеслава Чорновола. Тому, на мою думку, можливо все, аби було бажання, – зазначила голова облради.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 визор 18.12.2014 14:26
Пани Коваленко, а у нас что в городе других проблем и бед нет!? Только и умеете улицы переименовывать . Улицами нужно заниматься в мирное время, когда люди не голодные, пенсионеры не вымирают, молодежь не покидает родину...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 : 18.12.2014 12:04
Валя продовжує "мислить" категоріями своїх еротичних "віршів" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Василь 18.12.2014 10:42
Цитую 333:
Цитую Дід Трохим:
Дєдушка Фрейд обізатєльно шось би сказав з цього приводу. Ну я лучше промовчу.

ты хоть и молчишь , а всё равно воняешь :D :D :D

Валіна доця, Людмилка, коментар написала. Крім ..., нічого продукувати не може, разом з тим - гучно себе називає журналісткою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 На бульварі 17.12.2014 19:41
Думкам вже тісно в голові головихи. "Довга і красива", а ще бажано шестиполосна... Нинішня вулиця Василя Симоненка, хоч і не довга, але вона - в самому центрі міста, тиха і ошатна (якби не яма біля театру), поруч театр імені Шевченка. А критеріям щодо довжини відповідає вулиця до "Азоту".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #6 333 17.12.2014 19:32
Цитую Дід Трохим:
Дєдушка Фрейд обізатєльно шось би сказав з цього приводу. Ну я лучше промовчу.

ты хоть и молчишь , а всё равно воняешь :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Птаха 17.12.2014 16:50
"Довга і красива" - це, звичайно, основний критерій! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Дід Трохим 17.12.2014 16:42
Дєдушка Фрейд обізатєльно шось би сказав з цього приводу. Ну я лучше промовчу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Борис Юхно 17.12.2014 15:00
1. Від імені ГО або ініціативної групи подавайте пропозицію на розгляд топонімічної комісії. 2. Чекайте винесення її на засідання ТК. (десь місяців 3-4). Чекайте ухвали ТК і подання її на сесію МР. 4. Чекайте винесення питання на розгляд сесії (від кількох місяців до... коли руки дійдуть)5. Чекайте, коли депутати "дозріють" для голосування по пропозиції. Якщо все пройде без затримок, до 85-річчя встигнете. Все одно швидше, ніж Енгельса в Чорновола. Успіхів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Rapira 17.12.2014 14:51
На цій коротенькій вулиці проживала сім"я Симоненка,тож саме вона повинна носити ім"я поета.Та й від довжини вулиці,святості не додасться!Якби все мірялось довжиною,шановн а пані голова!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1   17.12.2014 14:50
Блискуча вулична характеристика. Забула додати тільки про грона, що її всю таку з себе простору, прикрашати в тупику будуть.