Колишній депутат від "Партії регіонів" Володимир Олійник, якого на початку грудня Генпрокуратура оголосила в розшук, перебуває у Москві, де він і зустрівся з кореспондентом ТСН.


У столиці Росії Олійник знаходиться близько місяця, а мешкає у Ялті, там винаймає квартиру і "приглядає" за нерухомістю своїх екс-колег, які з відомих причин не можуть наразі пересікати український кордон.

До України екс-регіонал обіцяє повернутись, але не за нинішньої влади, яку зі сміхом називає "хунтою". Олійник впевнений, що на ньому влаштують показове судочинство за те, що голосував за "драконівські закони". Закони, прийняті ручним голосуванням у Раді 16 січня 2014 року, екс-нардеп не вважає диктаторськими і запевняє, що вони відповідають всім європейським нормам.

"Як тільки там буде правосуддя і люструють усіх суддів, бо я зараз повернусь, піду в суд, того суддю будуть мордувати, щоб діяв в інтересах влади", - виказує свої побоювання розшукуваний прокуротурою екс-депутат.

Оголошення про підозру у організації незаконного процесу голосування за "диктаторські закони" було винесене Володимиру Олійнику лише 1 грудня, після складання народними депутатами України VIІ скликання своїх повноважень. Перед тим згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності ВРУ не давала.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 L.A. Prado 23.12.2014 10:31
Цитую федор принципиальный:
Куда смотрит Наливайченко,за гнал бы пару хлопчиков в Москву-Ялту и давно бы башку оторвал этому 3.14дарасу.


Той наливайка сам на валiзах сидить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 федор принципиальный 21.12.2014 11:37
Куда смотрит Наливайченко,за гнал бы пару хлопчиков в Москву-Ялту и давно бы башку оторвал этому 3.14дарасу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 адекватний 19.12.2014 23:31
Цитую ТаНуНа:
Цитую 007:
з кожного дня трупи від свічечок, бо світла немає.

Цікаво, це Кісєльов кометатором "Прочерку" став, си "ЛайфНьюз"? :-x

Цитую ТаНуНа:
Цитую 007:
з кожного дня трупи від свічечок, бо світла немає.

Цікаво, це Кісєльов кометатором "Прочерку" став, си "ЛайфНьюз"? :-x

Ту ну да зомбовані присідальники не бачать тисячі смертей людських чи не чули про трагедії завдяки професійному перетвореннюб країни в болото? Чи може середня зарплата в 72 долара це ваша майданівська ціль , то та ну на вас разом з такою европою і революцією гИдності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 адекватний 19.12.2014 23:28
Цитую революціонер:
Цитую МУЖИК:
Цитую ТаНуНа:
Цитую 007:
з кожного дня трупи від свічечок, бо світла немає.

Цікаво, це Кісєльов кометатором "Прочерку" став, си "ЛайфНьюз"? :-x

Ще не почувствував на своїй шкурі покращення7 З нового року почуствуєш, як будуть риночні ціни на газ і електрику.

І ТИ ... ЩЕ НАЗВАЄШ СЕБЕ МУЖИКОМ, ДА НАсТОЯЩІ МУЖИКИ В ОКОПАХ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ Батькішину а не скиглячи ждуть покращення, засукуй руква і щось роби корисне. ... воно і в Африці .... або ....

А я б загнав туди трибунних майданівців що повмощували д... в крісла і про... країну. Чи може вам до вподоби бути зомбопатріотом що не бачить тих "здобітків" до яких привів силове захоплення влади?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Змiна рил у корита 19.12.2014 17:20
Нынешние, что при власти, еще хуже рыгов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Заклятий не друг 19.12.2014 16:52
Немає жодного законного акта передачі Криму Україні. Більш
того за результатом референдуму у Криму ще 1991р, Крим ще тоді
оголосив про відтворення Кримської АРСР (у складі РРФСР)
у межах 1947р. Але ви, отруїли голову Криму, частина
нардепів пропали безвісти, частина загинули, організували
держ.переворIт, і у результаті, в 1992-93 здійснили анексію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 революціонер 19.12.2014 16:35
Цитую МУЖИК:
Цитую ТаНуНа:
Цитую 007:
з кожного дня трупи від свічечок, бо світла немає.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 незнайка 19.12.2014 16:30
Назовите ФИО того кто сейчас сторожует сабачачу хатынку в водоохранной зоне Днепра