Міська влада визначилась із пріоритетами роботи на 2015 рік.

Відповідно до пріоритетів розроблять необхідні дії для їх реалізації, на основі яких формуватиметься Програма соціально-економічного та культурного розвитку Черкас.

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради зараз займається збором і узагальненням пропозицій, які надійшли від структурних підрозділів Черкаської міської ради, щодо їх впровадження.

Зазначені пріоритети як складова ПСЕР є лише проектом, який ще має пройти громадське обговорення, після чого –  виноситимуться на розгляд членів виконкому та сесію міської ради.


реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Мешканець 24.12.2014 15:30
Повинні бути ще дві графи:1.Річний фонд зар.плати департаменту і 2.Доход(у грив- нях) від впровадженого.Різницю мають погасити депутати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Тася 24.12.2014 14:52
Це як справка Раді,повна імпотенція і лікування не допоможе.Діагноз остаточний.Скільки людей сидить в кожному департаменті,як а в них зарплата,скільк и бюджетних коштів іде на їх утримання та імітацію роботи з перекладання папірців і чи відчуємо ми ,як їх враз нестане?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 черкащанин 24.12.2014 12:58
Вся ця пісулька доводить лише одне,Черкасам наф...г не потрібна Міськрада..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 ЧЕРКАСИ 24.12.2014 12:56
СТОПУДОВА ФІЛЬКІНА ГРАМОТА,БЛА-БЛА ПРО НІЩО,ПЕРЕПИСАНА З МИНУЛОГО,ПОЗАМИ НУЛОГО ТА ПОЗАПОЗАМИНУЛИХ РОКІВ.гОВОРИТЬ ТІЛЬКИ ПРО ОДНЕ,НАМ НАФ..Г НЕ ПОТРІБНІ ВСІ ЦІ ДЕПОРТАМЕНТИ!ПО ЖЕРАЧІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ,ПІЯВКИ НА ТІЛІ НАРОДУ..пОЧИТАЙТЕ ЦЕЙ БРЄД!ЩО ВОНИ ПЛАНУЮТЬ ВТІЛЮВАТИ?ЧИМ РІК ЗАЙМАТИМУТЬСЯ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 жити по новому 24.12.2014 12:49
Цитую Дід Трохим:
Інтегрувати, створити, залучити, впровадити... Клас. Похоже на пафосну відповідь студента, який ніф...га не може сказать по суті.

і все в майбутньому часі..На вибори ідуть то все знають і мають стратегію,прихо дять і обіцяють розробити(колис ь)і втілити розроблене (колись)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Дід Трохим 24.12.2014 10:36
Інтегрувати, створити, залучити, впровадити... Клас. Похоже на пафосну відповідь студента, який ніф...га не може сказать по суті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 жити по новому 24.12.2014 10:34
Не бачу планів по залученню інвесторів та створення робочіх місць.Не бачу планів на скорочення всіх кабінетних кр..с ,які смокчуть бюджетні кошти в ОДА,МІСЬКВИКОНК ОМІ І ТОМУ ПОДІБНИХ ГОДІВНИЦЯХ БЮРОКРАТИЗМУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнаайка 24.12.2014 10:30
а сабачачу хатынку обсадить мисканусом и попрыседать?