Під час сьогоднішнього голосування за законопроект про надання Україні позаблокового статусу в мажоритарника від Черкас Олега Петренка не спрацювала картка. Про це він пожалівся у "Фейсбуці", пообіцявши написати заяву голові Верховної Ради, щоб той зарахував його голос "за".




Нагадаємо, зараз на сайті ВРУ вказано, що нардеп Петренко не голосував за вказане питання.


реклама

Коментарі  

 
-3 #12 Єлєна Щепак 24.12.2014 18:02
До відома тих, хто полюбляє обливати брудом з приводом і без: Олег був у камуфляжі лише на одному засіданні ВР - першому. Такою була домовленість усіх депутатів ВР - військових. На інші він ходить у костюмі). Шукайте нову тему для тролінгу. Ця вже неактуальна. :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Тоже Дресс-кот 24.12.2014 12:08
Цитую Дресс-код:
А обов'язково в Радi сидiти в камуфляжi?
Вибори вже минули, Олеже))

Подходит чукча на пляже к мужику который отжимается на руках.
- Мусцина вставай, женсцина ушла однако !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Платочки від Рудика 24.12.2014 11:09
Доки Ви будете піаритися? Поміняйте вже свій прикид. Доки носитимите ті комуфляжі? Під прикриттям комуфляжа Учасниками бойових дій стали. УР...ДИ ВИ ТЕЖ!!! Вибори вже пройшли, то одяг переодягіть і всі оті Гаврилюки теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Гена 24.12.2014 10:44
Цитую Олександр:
Тут не спрацювала, там Гонтарєва розважається з доларом, а люди все це повинні терпіти і затягувати паски, як Яценюк віщує... Щось не те робиться в нашій країні, не те..........

Главное что нужно сде лать м...рду керпичем что везде в курсе !!!!!!!!!!!!!!! !!!! :oops: :oops: :-* :-* 8) 8) :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Гена 24.12.2014 10:41
Цитую Дід Трохим:
Олег, там такі спеціальні карточки дають, ні Приватбанковськ а, ні дисконтна Сільпо не фуричать! Скажи Гройсману, шо ти всьо знаєш, хай не бреше і дасть нормальну.

Он думал что откат получет за этот закон и вставил Приватбанковску ю карточку!!!!!!! Да прейшли лудшее !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Гена 24.12.2014 10:37
Олежка у тебя форма не воняит ?????? Порох пускай тебе купит !!!!! Олег ты там лишний не твое место !!!! это тебе выпала фортуна но ты ее про....шь потомушто ты ту..пой как бревно!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Дід Трохим 24.12.2014 10:22
Олег, там такі спеціальні карточки дають, ні Приватбанковськ а, ні дисконтна Сільпо не фуричать! Скажи Гройсману, шо ти всьо знаєш, хай не бреше і дасть нормальну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Олександр 24.12.2014 00:56
Тут не спрацювала, там Гонтарєва розважається з доларом, а люди все це повинні терпіти і затягувати паски, як Яценюк віщує... Щось не те робиться в нашій країні, не те..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Дресс-код 23.12.2014 23:37
А обов'язково в Радi сидiти в камуфляжi?
Вибори вже минули, Олеже))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 007 23.12.2014 17:40
Завтикав :lol: :lol: :lol: