Верховна Рада України сьогодні рано вранці ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2015 рік», повідомляє офіційний сайт українського парламенту. При цьому далеко не всі черкаські депутати досиділи до голосування за цей документ.
Як повідомляє «Кореспондент.net», після тривалих дебатів і прохань ряду нардепів перенести розгляд на вечір понеділка, питання про бюджет на 2015 рік було поставлене на голосування. Депутати 233 голосами підтримали законопроект. Після чого хором виконали Державний гімн України, і спікер парламенту Володимир Гройсман подякував депутатам за роботу і закрив засідання Ради.
Із черкаських депутатів на момент голосування були відсутні: Олег Петренко (округ 194, Блок Петра Порошенка), Володимир Зубик (округ 195, депутатська група «Економічний розвиток»), Геннадій Бобов (округ 196, депутатська група «Економічний розвиток»), Владислав Голуб (округ 197, Блок Петра Порошенка), Валентин Ничипоренко (округ 199, депутатська група «Економічний розвиток»), Антон Яценко (округ 200, депутатська група «Економічний розвиток»).
Сергій Рудик (округ 198, позафракційний, член ВО «Свобода») проголосував проти бюджету.
Депутати з Черкащини, які пройшли за списком Блоку Петра Порошенка, Ірина Геращенко, Юлій Мамчур і Микола Томенко, а також представник «Народного фронту» Максим Поляков, проголосували за бюджет.
За твердженням уряду, при розробці проекту бюджету на 2015 рік враховано основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2015 рік, надані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, основні завдання бюджетної політики, проекти реформ бюджетного та податкового законодавства, що спрямовані на забезпечення: стабілізації державних фінансів; скорочення кількості податків і зборів та спрощення їх адміністрування; своєчасного бюджетного відшкодування податку на додану вартість згідно з вимогами податкового законодавства та недопущення виникнення заборгованості бюджету з відшкодування цього податку.
реклама
Коментарі
Таким як ти в Ізраїлі добре живеться
Стрічка RSS коментарів цього запису