Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода вважає за доцільне підтримати пропозицію депутатів міської ради та батьків Придніпровського району про виділення субвенції з обласного бюджету в розмірі 400 тисяч гривень на ремонт та придбання обладнання для фізіотерапевтичного відділення Другої дитячої поліклініки.

За словами Любові Володимирівни, постійна комісія з питань охорони здоров’я Черкаської міської ради ще 14 січня ухвалила рішення звернутись до голови обласної ради Валентини Коваленко з цього питання.

– Друга дитяча поліклініка обслуговує 14 тисяч дітей Придніпровського району м. Черкаси. У 2014 році Черкаська міська рада провела тендер на проведення ремонтних робіт в Другій поліклініці на суму 1млн 800 тис. гривень, що дасть можливість провести заходи з енергозбереження: замінити вікна, двері, відремонтувати дах, утеплити стіни. Проте проектом не передбачено проведення внутрішніх будівельних робіт. Зараз фізіотерапевтичне відділення нагадує поліклініку 30-х років минулого сторіччя: обладнання застаріле, підлога подерта, стіні пофарбовані масляною фарбою хрущовських часів. Вважаю такий стан закладу приниженням гідності батьків і дітей. Ремонт та придбання обладнання, за підрахунками фахівців, коштує 400 тисяч гривень. Вважаю за доцільне підтримати пропозицію депутатів міської ради та батьків Придніпровського району про виділення субвенції з обласного бюджету в розмірі 400 тисяч гривень на ремонт та придбання обладнання для фізіотерапевтичного відділення Другої дитячої поліклініки, – зазначає Любов Майборода.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 адекватний 19.01.2015 20:03
Цитую Жителі Корсунщини:
Любове Володимирівно, допоможіть з'ясувати ситуацію з мізерною оплатою за оренду паїв у селах Кірове та Бровахи. Орендарі - НВО "Урожай", який очолює пламенний регіонал Васецький. А то вони Фонди різні створюють для піару, а самі простих селян обдирають. До того ж у Бровахах Васецький обгородив триметровим парканом сотні гектарів лісу. Люди не мають можливості у ліс зайти.

Так не здвайте йому паї після першої сотні найдеться інший бажаючий їх взяти та й позбудетесь цієї гидоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 адміністрація 19.01.2015 16:50
За минулий рік по 2 дитячій поліклініці зібрано 10 тис. 600 гривень благодійних внесків. Гроші пішли на придбання реактивів та деяких будівельних матеріалів. Той, хто називає себе "українцем" - насправді є "новим українцем" - став мільйнером за рахунок розкрадання бюджету, працює в команді Одарича та їздить на джипі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 українець 19.01.2015 14:43
Цитую багатодітна мама:
Цитую українець:
Поясніть куди йдуть "добровільні" внески,без яких в Поліклініку не війти,не вийти?Хіба на ці кошти поліклініка не могла поетапно (кабінет за кабінетом,корид ор за коридором)онови ти свій інтер"єр?Хоча б обої поклеїти та ломінад покласти?Скільки років вони ці "добровільні внески" збирають і невідомо куди вони їх спрямовують.Куди?А оновити там все безперечно треба,там ще певно з часів Дітбудинку нічого не перефарбовувало сь.

Скільки Ви, "українець", особисто заплатили "благодійних" внесків? Чому наших податків вистачає на іномарки для можновладців і не має на ремонти для хворих дітей?

Вас певно не цікавить куди "добровольні" внески ідуть,тільки податки,а те що має бути цільове використання і тих і тих вас не обходить?Одне одному не заперечує,вибив аючи бюджетні кошти,треба спитати де благодійні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Муфельная печь 19.01.2015 14:14
Цитую Любов Майборода:
Цитую Жителі Корсунщини:
Любове Володимирівно, допоможіть з'ясувати ситуацію з мізерною оплатою за оренду паїв у селах Кірове та Бровахи. Орендарі - НВО "Урожай", який очолює пламенний регіонал Васецький. А то вони Фонди різні створюють для піару, а самі простих селян обдирають. До того ж у Бровахах Васецький обгородив триметровим парканом сотні гектарів лісу. Люди не мають можливості у ліс зайти.

Чекаю Вас з ксерокопіями документів та Вашим письмовим зверненням 29 січня на 14-00 кім. 415 облрада.

А нам куда слать ксерокопії :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 перша дитяча 19.01.2015 13:54
Любове Володимирівно, чому Ви весь час говорите про 2 поліклініку? Давно чекаємо Вас у гості - ви ж працівник департаменту охорони здоров`я. Наша ситуація ще гірша. Поліклініка не ремонтована 40 років, кругом свище вітер та протікають потолки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 багатодітна мама 19.01.2015 13:50
Цитую українець:
Поясніть куди йдуть "добровільні" внески,без яких в Поліклініку не війти,не вийти?Хіба на ці кошти поліклініка не могла поетапно (кабінет за кабінетом,корид ор за коридором)онови ти свій інтер"єр?Хоча б обої поклеїти та ломінад покласти?Скільки років вони ці "добровільні внески" збирають і невідомо куди вони їх спрямовують.Куди?А оновити там все безперечно треба,там ще певно з часів Дітбудинку нічого не перефарбовувало сь.

Скільки Ви, "українець", особисто заплатили "благодійних" внесків? Чому наших податків вистачає на іномарки для можновладців і не має на ремонти для хворих дітей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 українець 19.01.2015 13:09
Поясніть куди йдуть "добровільні" внески,без яких в Поліклініку не війти,не вийти?Хіба на ці кошти поліклініка не могла поетапно (кабінет за кабінетом,корид ор за коридором)онови ти свій інтер"єр?Хоча б обої поклеїти та ломінад покласти?Скільки років вони ці "добровільні внески" збирають і невідомо куди вони їх спрямовують.Куди?А оновити там все безперечно треба,там ще певно з часів Дітбудинку нічого не перефарбовувало сь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Любов Майборода 19.01.2015 13:07
Цитую Жителі Корсунщини:
Любове Володимирівно, допоможіть з'ясувати ситуацію з мізерною оплатою за оренду паїв у селах Кірове та Бровахи. Орендарі - НВО "Урожай", який очолює пламенний регіонал Васецький. А то вони Фонди різні створюють для піару, а самі простих селян обдирають. До того ж у Бровахах Васецький обгородив триметровим парканом сотні гектарів лісу. Люди не мають можливості у ліс зайти.

Чекаю Вас з ксерокопіями документів та Вашим письмовим зверненням 29 січня на 14-00 кім. 415 облрада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 МАЙДАН 3 19.01.2015 13:03
Любове Володимирівно! Ідіть уперед. Ми Вас підтримуємо! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Жителі Корсунщини 19.01.2015 11:59
Любове Володимирівно, допоможіть з'ясувати ситуацію з мізерною оплатою за оренду паїв у селах Кірове та Бровахи. Орендарі - НВО "Урожай", який очолює пламенний регіонал Васецький. А то вони Фонди різні створюють для піару, а самі простих селян обдирають. До того ж у Бровахах Васецький обгородив триметровим парканом сотні гектарів лісу. Люди не мають можливості у ліс зайти.