Органами прокуратури області вживаються заходи по відшкодуванню державі збитків, завданих через ухилення від сплати податків.

Так, рішенням суду задоволено позов прокуратури області про стягнення несплачених податків у сумі понад 1,5 млн грн з одного із товариств Христинівського району.

З’ясовано, що у 2009 році директор вказаного товариства, внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків допустив включення до податкової звітності неіснуючих операцій, внаслідок чого державі завдано збитки на зазначену вище суму.

За цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

З метою захисту інтересів держави процесуальним керівником у кримінальному провадженні заявлено позов до Христинівського районного суду про відшкодування вказаних коштів, який наразі задоволено. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100