Промисловими та теплопостачальними підприємствами Черкащини перевищено обсяги споживання газу затверджених для області, що ставить під загрозу виконання постанови Кабміну щодо лімітів на газ. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на вчорашній нараді, обговорюючи план заходів щодо скорочення використання газу.
Губернатор зазначив, що за період опалювального сезону 2014 року відбулося зменшення використання газу всіма категоріями споживачів на 10% (не враховуючи підприємство «Азот»), але це не рятує ситуацію.
Про модернізацію системи теплопостачання області, що покликана зменшити споживання газу, говорила на нараді перший заступник начальника управління житлово- комунального господарства облдержадміністрації Людмила Зарічна.
Крім того, вона поінформувала, що починаючи з листопада, підприємства області почали перевищувати доведений ліміт споживання газу. Так, з 18 теплопостачальних підприємств області більшість перевищили ліміти споживання гауз.
Так, за грудень найбільше перевищили такі підприємства, як Звенигородське підприємство теплових мереж (на 50%), Драбівські ПТМ (на 49%), райтеплоенергія Золотоніського району (на 42%), Канівське ПТМ (на 40%), Чигиринські теплові мережі (36%), Ватетінське ПТМ (на 35%) і Чорнобаївське ПТМ (на 34%).
Детальніше дивіться відео з наради:
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису