Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Соборності України відзначив трьох черкащан.

Першому заступнику генерального директора Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» Валентині Душок Петро Олексійович присвоїв почесне звання «Заслужений журналіст України», а лісничому Дахнівського лісництва державного підприємства «Черкаське лісове господарство» Володимиру Нелезу – звання «Заслужений лісівник України».

Настоятеля релігійної громади парафії Святого Архистратига Михаїла Черкаської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату Анатолія Лещенка глава держави нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Президентські відзнаки черкащани отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, йдеться на сайті Президента України.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Дід Трохим 24.01.2015 10:17
Якась странна лінєйка получилась: журналіст-лісівник-священник. Не іначє як з шапки тягнув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Вася 23.01.2015 18:17
:eek:Валя Душок ось уже 10 років є к...ційною кишенею свого шефа Михайла Калініченка. Він же і подбав про присудження їй звання "заслуженого журналіста".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Черкаси 23.01.2015 17:05
ПП любе значки роздавати,цікав е інше,хто рекомендував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Станислав Речинский. 23.01.2015 17:03
"Богдан ЯРЕМЕНКО: Хватит ли президентского срока Порошенко для сдачи всей территории Украины?Об этом пишет дипломат БЯременко."Сижу с одним очень грамотным полковником. Он цитирует фразу президента о совещании Порошенко с силовиками: "интенсивность обстрелов в десять раз превышала то, что было до начала интенсивной фазы боевых действий". Потом говорит, а еще за время перемирия мы потеряли 500 квадратных километров территории.Полковник говорит мне дальше - так вот тебе, как дипломату, военно-политическая задача: если за 4 месяца перемирия Украина потеряла 500 кв. км своей территории, а военное положение не объявляется и президент не меняет своего отношения к вопросу обороны территории Родины, то хватит ли президентского срока Порошенко для сдачи всей территории Украины, до Чопа с заданной скоростью 500 кв. км за 4 месяца? Может, для надежности, придется его на второй срок переизбирать?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Валентина не Душок 23.01.2015 16:35
Цитую виборець.:
Якщо таким "журналістам",як Валя Душок,дають звання заслуженої,то всі жертви марні. Як не сумно.

Як би ви не мінусували. а Виборець таки правий. От за які заслуги і перед ким її присвоєно це звання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 проффесор 23.01.2015 16:26
Особливо за високий проффесіоналізм ! Це про Валю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 знайомий 23.01.2015 16:23
ЇЇ люструвать треба було.А її звання!От така .... малята! Це про Валю Рабцун (Душок)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 виборець. 23.01.2015 16:13
Якщо таким "журналістам",як Валя Душок,дають звання заслуженої,то всі жертви марні. Як не сумно.