У місті Кам’янка виник конфлікт між молодиком та представниками місцевої самооборони. Чоловік звинувачує останніх у самоуправстві, ті ж переконані – сепаратист отримав по заслузі, пише "Рось"

Струс мозку та зламаний ніс – так для Сергія закінчились посиденьки у місцевому барі. Чоловік десять днів провів у лікарні. Згадує – другого січня зайшов випити кави, там зустрів і місцеву самооборону.

Працівниця бару, яка чергувала того вечора, каже – люди у камуфляжі поводилися агресивно, та ще й мали при собі зброю.

А очільник Кам’янської самооборони і депутат міської ради – один із головних учасників тих подій. Усю цю історію називає спробою скомпрометувати діяльність їхньої громадської організації. Каже – того вечора не пили, бо були на чергуванні. Зброї при собі не мали, та й взагалі молодик першим почав бійку. До кафе зайшли із товаришем, який нещодавно повернувся з АТО.

Шукати крайніх буде міліція. Вони вже відкрили кримінальне провадження за фактом завдaння легких тілесних ушкоджень. Чи була зброя у нападників, не говорять.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #11 Пошливы 26.01.2015 00:11
Вот ещё .... гогы здесь не было...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 адекватний 25.01.2015 21:37
Цитую По темі:
[quote name="адекватний"]Якіж ганебні наші волоцюги що прикриваючись нібито патрійотизмом грабують знущаються та завважали себе хазяйнами життя. Пихаті м...вороти які ніде не працюють додають свого г...на в ту бочку горя та трагедії українського народу. В країні гибнуть люди навіть діти із за запроданців проамериканськи х та проросійських а вони й досі в стані постійного бухалова лазять по містам українським, хто під прапорами банд УПА а хто з іншої сторони під прапорами новоросій. Небуло і ніколи небуде ніяких Петлюрокраїн та Новоросій є лише УКРАЇНА. Судячи з вашого коменту, ви явний сепаратист. Такому не гріх і ноги переб..ти.

А мозок є таке бовкнути?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Гога 25.01.2015 20:47
Цитую Василь:
Сепаратисти нехай знають своє місце, особливо пархаті сепаратисти

.... завжди щось заважае- як танцюристам - ... :D :D :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Гога 25.01.2015 20:45
Болтаются по кабакам тунеядцы и рекетиры в камуфляже ,знают что власти -нет. Можно грабить и бить безнаказанно, все сойдет с рук. они же прапорцi на себя цепляют- как индульгенцию. Это не патриоты страны а позор!!! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 По темі 25.01.2015 19:58
[quote name="адекватний"]Якіж ганебні наші волоцюги що прикриваючись нібито патрійотизмом грабують знущаються та завважали себе хазяйнами життя. Пихаті м...вороти які ніде не працюють додають свого г...на в ту бочку горя та трагедії українського народу. В країні гибнуть люди навіть діти із за запроданців проамериканськи х та проросійських а вони й досі в стані постійного бухалова лазять по містам українським, хто під прапорами банд УПА а хто з іншої сторони під прапорами новоросій. Небуло і ніколи небуде ніяких Петлюрокраїн та Новоросій є лише УКРАЇНА. Судячи з вашого коменту, ви явний сепаратист. Такому не гріх і ноги переб..ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 адекватний 25.01.2015 17:37
Якіж ганебні наші волоцюги що прикриваючись нібито патрійотизмом грабують знущаються та завважали себе хазяйнами життя. Пихаті м...вороти які ніде не працюють додають свого г...на в ту бочку горя та трагедії українського народу. В країні гибнуть люди навіть діти із за запроданців проамериканськи х та проросійських а вони й досі в стані постійного бухалова лазять по містам українським, хто під прапорами банд УПА а хто з іншої сторони під прапорами новоросій. Небуло і ніколи небуде ніяких Петлюрокраїн та Новоросій є лише УКРАЇНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Пошливы 25.01.2015 17:25
Знаю я эту барменшу. Ещё та .... Украину ненавидит. А ... катораму нос сламали он видите ли не знает кто такие сепаратиссты. Хотел бедненький через год вайны узнать. На каво расчитаны эти панты. Нада была ещё больше ... врезать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Василь 24.01.2015 23:10
Сепаратисти нехай знають своє місце, особливо пархаті сепаратисти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Петрович 24.01.2015 23:07
Згадує – другого січня зайшов випити кави, там зустрів і місцеву самооборону.
Видно запитав від кого вони тут обороняються, далі провал у пам"яті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 мен 24.01.2015 20:58
Пухнатий самооборонівець . Зайшли з товаришем з ато соку попить в кафе, чи що воно там. Якби сам не бачив як цей рудимент майдану "славиться" ділами, то не повірив би. Однак, бачив. Пора пацанам на фронт, а не рекетом займатись.