Міський голова Черкас Черкас Сергій Одарич на сьогоднішній прес-конференції прокоментував сумнозвісний проект «готельно-туристично-рекреаційного центру» на вул. Гагаріна, 60, який останніми днями активно обговорюють у соціальних мережах та ЗМІ.
– Проект просто жахливий. Волосся стає дибки, – обурювався пропозицією забудовника міський голова.
Будівля, висотою у 12 поверхів без врахування різних архітектурних елементів декору на зразок веж, повністю закриє краєвид на Долину троянд та Дніпро із Замкової гори.
Мер продемонстрував типовий поверховий план забудови. Згідно з ним, «готельний номер» матиме площу 93 кв. м, складатиметься із трьох кімнат, двох санвузлів та окремої кухні.
– Як ви думаєте, чи багато у Черкасах знайдеться охочих шейхів, які будуть приїжджати й орендувати в готелі три кімнати з власною кухнею? – поцікавився очільник міста.
Сергій Одарич вважає, що насправді забудовник намагається замаскувати зведення житлового будинку під будівництво готелю.
– Це все насправді окремі квартири – з кухнями, кількома санвузлами, гардеробними і так далі. Мені довелося багато подорожувати світом, і я таких готелів не зустрічав, – сказав чиновник.
Найбільше мера обурює непатріотичність причетних до справи черкащан:
– Як може підніматися рука такі речі замовляти, проектувати і набиратися нахабства виносити на розгляд виконавчого комітету, аби дозволили таке будувати?
Забудовником «готелю» є черкаське підприємство «Агропром-1992» відомого будівельника і жителя міста Анатолія Бурського. Сергій Одарич називає його «головним будівельником» попереднього голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, оскільки Анатолій Бурський «будував всі об’єкти у період перебування Тулуба на посаді». Окрім того, проектантом «готелю» є «Черкасицивільпроект».
Також мер нагадав, що підприємство «Агропром-1992» вже багато років будує інший готель у Черкасах, а саме у парку Ювілейний, на місці колишнього готелю «Турист».
– У мене запитання: якщо у місті є такий шалений попит на готелі, то чи не краще докласти трохи грошей та завершити будівництво і ввести в експлуатацію готель у парку? Для чого будувати новий дванадцятиповерховий готель, коли не добудований п’ятиповерховий? – додав міський голова.
У той же час за кілька хвилин до початку прес-конференції мера секретар міської ради Черкас Олександр Радуцький продемонстрував документ 2007 року за підписом Сергія Одарича, яким була надана земля під будівництво готелю по вул. Гагаріна, 60.
– Мене вразив цинізм міського голови Сергія Одарича, який у соцмережах пише про те, як же треба не любити місто Черкаси, щоб надати дозвіл на це будівництво, а сам своїм підписом у 2007 році надає йому дозвіл. Спочатку на полігоні підписує (дозвіл, – ред.) інвестору, щоб він почав там щось робити, а потім розказує, що він цього не робив. Цей цинізм мене вже задовбав, – прокоментував рішення Черкаської міської ради семирічної давності її секретар.
Окрім того, Олександр Радуцький пообіцяв, що надалі «таких рішень буде випливати все більше і більше».
Водночас Сергій Одарич, коментуючи наданий «АГРОПРОМУ-1992» дозвіл на будівництво, сказав, що за адресою мав бути побудований готельний комплекс із кафе, ресторанами й терасами, не вище аніж три поверхи. Окрім того, із забудовником велася розмова про відновлення елементів замку. Теперішнім проектом чиновник категорично не вдоволений і вважає, що виконком міськради повинен повернути його забудовнику на переробку.
– Я не маю цензурного слова, щоб назвати, що це таке. Сказав би, що це якась бородавка, – підсумував свої враження від проекту забудови очільник Черкас.
реклама
Коментарі
Этого директор и добивался.Такой коллектив легко приватизировать и заставить работать на свой семейный бизнес.А на Хрещатике они уже успели и там наследить.
Согласно решения, застройщик был обязан приступить к строительству не позже года с момента принятия решения. Т.е. уже в 2009 г. забор подлежал сносу, а участок - возвращению в городскую собственность. Все ямы, заборы, долгострои - косяки отцов гророда.
Нікого не турбував 10 років паркан. Коли заговорили про будівництво, то всі закричали: на мітинг!!!!!! Ви що?
Стрічка RSS коментарів цього запису