реклама Делікат

Президент України Петро Порошенко призначив голів Маньківської, Лисянської, Корсунь-Шевченківської, Золотоніської, Драбівської, Городищенської, Чорнобаївської райдержадміністрацій.

Так, Маньківську РДА очолив Ігор Віштак. Він замінив на посаді Олександра Тарана.

У Лисянці Президент перепризначив головою РДА Олександра Вельбівця.

Корсунь-Шевченківською РДА керуватиме Валерій Заболотній, Золотоніською – Олександр Лісовий.

Драбівську РДА замість звільненого сьогодні Олександра Поволоцького очолить Іван Гайдай, Городищенську замість Миколи Дудника – Інна Ус, Чорнобаївську РДА замість Григорія Зінченка – Сергій Джоболда.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #12 Нестор Іванович 11.02.2015 12:23
Цитую Дурко:
Поясніть, як може бути головою РДА ярий прихильник московської церкви? Яка нині "співає" про братовбивчу війну і є по суті пятою колоною Кремля. Необхідно всіх служителів і прихожан цієї церкви перевірити на звязок з ФСБ!!!


А чого їх перевіряти. Московською церквою керує піп з ФСБешним погоном під рясою, а ті, хто йому служить, або жертвує свої гроші є посібником терористів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Дурко 06.02.2015 08:29
Поясніть, як може бути головою РДА ярий прихильник московської церкви? Яка нині "співає" про братовбивчу війну і є по суті пятою колоною Кремля. Необхідно всіх служителів і прихожан цієї церкви перевірити на звязок з ФСБ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Українка 05.02.2015 20:52
Цитую Драбів:
Прочерк, у нас Сергій Поволоцький, і ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА. Для чого було мінять???

Поволоцький і правда людина порядна, тільки як керівник району- нікудишній. недаром його ПАМ"ЯТНИКОМ призвали. Тільки сидіть і мовчать може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 О.ЧУПРИНА 05.02.2015 17:01
Цитую Драбів:
Прочерк, у нас Сергій Поволоцький, і ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА. Для чого було мінять???

Запитання з відомою відповіддю.Мабуть людина порядна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Драбів 05.02.2015 16:41
Цитую Юлія:
Поволоцький Сергий Володимирович хороша людина а новий ненормальний

Юлія, так не можна говорити за людину, яку щойно представили. Поживемо, побачимо.
З першого погляду наче людина не погана. Уродженець Драбівщини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
-6 #6 Юлія 05.02.2015 13:34
Поволоцький Сергий Володимирович хороша людина а новий ненормальний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Драбів 05.02.2015 08:57
Прочерк, у нас Сергій Поволоцький, і ДУЖЕ ХОРОША ЛЮДИНА. Для чого було мінять???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Добро 05.02.2015 08:34
Давайте ще в Чигирин пришліть Нетовкіну, щоб був вже повний п..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Таран 04.02.2015 23:13
Цитую маньківка:
Дуже радий за Тарана. Цікаво ким тепер буде керувати самозване керівництво районної ради. Саша прощай, Саша прости и уходи.

Цікаво за цього, що призначили голосували біля пам"ятника.