До порядку денного наступного засідання виконкому, який відбудеться у п’ятницю, планують внести питання щодо підвищення вартості проїзду в черкаських маршрутках до 4 гривень. Таке рішення на прохання перевізників учора ухвалили члени виконавчого комітету.

Відзначимо, що це рішення ухвалювалося без міського голови Сергія Одарича, який перебував у службовому відрядженні. Нагадаємо, що донині Сергій Одарич виступав категорично проти підняття вартості проїзду в міських маршрутках. Із цього приводу він на минулому тижні зустрічався з перевізниками й обговорював із ними альтернативні шляхи можливого зниження собівартості тарифу. Серед таких варіантів тоді йшлося про те, аби прибрати, приміром, витрати на утримання кондукторів.

Учора ж під час виконкому перевізники одноголосно висловлювалися за доцільність підняття тарифів.

– Ситуація, яка зараз склалася, – катастрофічна. Якщо все залишити на своїх місцях, ми можемо просто зупинитися! – зауважила одна з присутніх в залі перевізників, генеральний директор ПАТ «ЧАТП 17127» Олена Куниця. – Люди прийдуть у будь-якому випадку – навіть при піднятті тарифів, і навіть тоді, якщо ми всі зупинимось. А все йде саме до цього, бо ви ж бачите, що відбувається зараз на заправках – солярка по 20 гривень! Ми вже не знаємо, як нам бути далі.

За словами перевізників, проїзд, вартістю в чотири гривні, все одно не покриє собівартості. Вона на різних підприємства коливається від 5,75 грн до 6,20 грн.

Відтак, присутні члени виконавчого комітету проголосували за те, щоб дати доручення департаменту економіки та розвитку підготувати проект рішення щодо внесення змін до попереднього рішення виконкому про підвищення тарифу із трьох до чотирьох гривень.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 стабилизец 19.02.2015 14:05
Одарич в пятницу возьмет...
В Сумах проезд подняли с 1,5 до 3-х только на днях. Одар вправе свалить, потому как он манагер и неместный :-) Если же туземцы профукают, а потом будут вздыхать над своими замусоленными гривнами - так им и надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Полігон форева 19.02.2015 13:57
Прогноз от Ванги:
Одарич в пятницу возьмет отпуск на 1 день или поедет в командировку, закулисно будет договоренность и дана команда устно сделать проезд по 4 или по 4,5 грн., в угоду перевозчикам, с которыми вопрос будет "положительно решен" очильником и компанией.

Ну а дальше, в зависимости от реакций и обстановки, Одарич будет снова манипулировать сознанием - это же не я подписывал документ, это все они, члены виконкому, сволочи, не любят Черкассы, за которые у меня серденько болит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Укроп 18.02.2015 15:31
Цитую ATO Calling:
По сравнению с душевными муками которые испытывало население при режиме Януковича данное повышение цен не затронит сознательную часть жителей Украины, а скорее вызовет гордость и новый виток патриотизма и достоинства.

Я не пойму, какого .... ты радуешься, .....? В твоей рашке рубль деревянный давно здох, причем в три раза быстрее тухнет, чем гривна. Или тебе просто радостно все, чем озадачиваются в Украине? Так дуй к своему Яныку в кацапстан, ватник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Сэр Пэтро 18.02.2015 15:25
Цитую Фотограф:
Цитую Ukr:
Цитую Фотограф:
Неа, раз идем у Европу, то давайте 1 долляр, по курсу. Зачем мелочиться

Класно "Фотграфу": захотілось ляпнуть - то й ляпнув :-x І то чепуха, що в Європі - євро, а не долари...

Не устраивает вас долляр, давайте один билет - один евро :lol:

доверяю исключительно аглицкаму фунту. он сейчас по 40. рекомендую :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 ATO Calling 18.02.2015 14:43
По сравнению с душевными муками которые испытывало население при режиме Януковича данное повышение цен не затронит сознательную часть жителей Украины, а скорее вызовет гордость и новый виток патриотизма и достоинства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Фотограф 18.02.2015 14:14
Цитую Ukr:
Цитую Фотограф:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Ukr 18.02.2015 13:22
Цитую Фотограф:
Неа, раз идем у Европу, то давайте 1 долляр, по курсу. Зачем мелочиться

Класно "Фотграфу": захотілось ляпнуть - то й ляпнув :-x І то чепуха, що в Європі - євро, а не долари...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Сусик 18.02.2015 13:02
А де ж обмацанні і обціловані Радуцьким нові тролейбуси?
Задовбали вже ці маршрутки. Вранці ще їздять, а у денний час, стане на зупинці и хивлин 5-10 чекає хто сяде, а потім жене як скажений навипередки з конкурентом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12   18.02.2015 12:48
Сьогодні звичайно по три треба, авто то мілкі. А завтра - по п'ять. Але крупними бусами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #11 Саня 18.02.2015 12:43
Брешуть ці перевізники як собаки. Хай зупиняються, подивимось, як вони зупиняться. Спілкувався із знайомими водіями і з кондукторами, нормальні в них зарплати. Просто хотять більше.