Загибель щонайменше двох військовиків із Черкащини за документами не має жодного стосунку до АТО. Про це 17 лютого під час передачі автомобіля бійцям батальйону «Дніпро-1» повідомив депутат Черкаської обласної ради Олександр Олійник, пише grom-che.com


За його словами, 24-річний Володимир Рижак із села Шарин Уманського району за документами значився «каптером у Дніпропетровську» і загинув за «нез’ясованих обставин». Насправді ж хлопець останні три місяці свого життя провів у зоні АТО. Служив у 6-му батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ» і був чемпіоном зі стрільби. Захищаючи свого товариша в бою, він загинув від снайперської кулі 3 серпня у місті Докучаєвськ Донецької області.

– Велика проблема полягає в легалізації перебування наших хлопців у зорні АТО, – відзначив Олександр Олійник. – Багато хлопців, котрі служать у зоні АТО, за документами… охороняють обласну державну адміністрацію Дніпропетровська. Така у нас проблема є. І нині ми думаємо як її вирішувати.

Ще про один такий «випадок» повідомила голова обласної ради Валентина Коваленко.

– На жаль, у нас Олег Швець із Балаклеї так само загинув у зоні АТО, будучи офіцером. Але зафіксували, що це відбулося не при виконанні військових обов’язків. Так що це проблема дуже велика, – констатувала вона.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #22 За Правду 19.02.2015 08:49
Цитую адекватний:
Цитую За Правду:
Цитую адекватний:
[quote name="Злий Майдан"]Лукашенко: Мы готовы вывести всех украинских военных из Дебальцево и гарантировать, что они больше никогда не будут воевать"ЩЕ ПИТАННЯ ДО ЛУКАШЕНКО Є?ПЄТЯ ЗНАЄ ЩО ЙОГО НОВИЙ КОРЄШ ТРИНДИТЬ?


"Слава Україні." адекватный ти шо з глузду зїхав?

Якщо Ви проти України як цілісної незалежної держави то тут Вам не місце. Друге питання - переконання які ж пси довели країну до такого стану.

Тодi краще гасло таке :"Хай живе Україна"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 адекватний 19.02.2015 01:18
Цитую Нестор Іванович:
Цитую За Правду:
Цитую адекватний:
Цитую Злий Майдан:
Лукашенко: Мы готовы вывести всех украинских военных из Дебальцево и гарантировать, что они больше никогда не будут воевать"ЩЕ ПИТАННЯ ДО ЛУКАШЕНКО Є?ПЄТЯ ЗНАЄ ЩО ЙОГО НОВИЙ КОРЄШ ТРИНДИТЬ?

Майданутий злий. Про котел тільки тупий не розумів. Достатньо глянути на карту бойових дій і зрозуміло що оточення та знищення - діло днів а той й годин. Звісно полятикани - запроданці гордо віщали накшталт Сталіна в 41_42 ні метра нашої землі а ітог не забарився. То хто головний ворог? Той хто відкрито воює чи той хто навмисно знищує підставляючи нашу армію. Бо герої вони дома не потрібні їм бо вернуться і спитають за все, а що так ібуде нема сумніву.Слава Україні.

"Слава Україні." адекватный ти шо з глузду зїхав?


Щоб з глузу зїхати потрібно його мати.

Як мати Вам не дала то вже дарма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 адекватний 18.02.2015 23:30
Цитую За Правду:
Цитую адекватний:
Цитую Злий Майдан:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Нестор Іванович 18.02.2015 23:19
Цитую Черкащанин:
За Державу - соромно.


Державу сьогодня уособлює Сеня "Куля в лоб" і все та ж банда олігархів. Ці краще вибють всіх українців, а ніж втратять наживу. Вся війна за кошт найбідніших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Нестор Іванович 18.02.2015 23:14
Цитую За Правду:
Цитую адекватний:
Цитую Злий Майдан:
Лукашенко: Мы готовы вывести всех украинских военных из Дебальцево и гарантировать, что они больше никогда не будут воевать"ЩЕ ПИТАННЯ ДО ЛУКАШЕНКО Є?ПЄТЯ ЗНАЄ ЩО ЙОГО НОВИЙ КОРЄШ ТРИНДИТЬ?

Майданутий злий. Про котел тільки тупий не розумів. Достатньо глянути на карту бойових дій і зрозуміло що оточення та знищення - діло днів а той й годин. Звісно полятикани - запроданці гордо віщали накшталт Сталіна в 41_42 ні метра нашої землі а ітог не забарився. То хто головний ворог? Той хто відкрито воює чи той хто навмисно знищує підставляючи нашу армію. Бо герої вони дома не потрібні їм бо вернуться і спитають за все, а що так ібуде нема сумніву.Слава Україні.

"Слава Україні." адекватный ти шо з глузду зїхав?


Щоб з глузу зїхати потрібно його мати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 За Правду 18.02.2015 21:36
Цитую адекватний:
Цитую Злий Майдан:
Лукашенко: Мы готовы вывести всех украинских военных из Дебальцево и гарантировать, что они больше никогда не будут воевать"ЩЕ ПИТАННЯ ДО ЛУКАШЕНКО Є?ПЄТЯ ЗНАЄ ЩО ЙОГО НОВИЙ КОРЄШ ТРИНДИТЬ?

Майданутий злий. Про котел тільки тупий не розумів. Достатньо глянути на карту бойових дій і зрозуміло що оточення та знищення - діло днів а той й годин. Звісно полятикани - запроданці гордо віщали накшталт Сталіна в 41_42 ні метра нашої землі а ітог не забарився. То хто головний ворог? Той хто відкрито воює чи той хто навмисно знищує підставляючи нашу армію. Бо герої вони дома не потрібні їм бо вернуться і спитають за все, а що так ібуде нема сумніву.Слава Україні.

"Слава Україні." адекватный ти шо з глузду зїхав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 адекватний 18.02.2015 19:36
Цитую Злий Майдан:
Лукашенко: Мы готовы вывести всех украинских военных из Дебальцево и гарантировать, что они больше никогда не будут воевать"ЩЕ ПИТАННЯ ДО ЛУКАШЕНКО Є?ПЄТЯ ЗНАЄ ЩО ЙОГО НОВИЙ КОРЄШ ТРИНДИТЬ?

Майданутий злий. Про котел тільки тупий не розумів. Достатньо глянути на карту бойових дій і зрозуміло що оточення та знищення - діло днів а той й годин. Звісно полятикани - запроданці гордо віщали накшталт Сталіна в 41_42 ні метра нашої землі а ітог не забарився. То хто головний ворог? Той хто відкрито воює чи той хто навмисно знищує підставляючи нашу армію. Бо герої вони дома не потрібні їм бо вернуться і спитають за все, а що так ібуде нема сумніву.Слава Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 адекватний 18.02.2015 19:29
Цитую Фотограф:
В Херсонской области во время разжигания печки бензином погибло до десятка военных... Они мають стосунок до АТО?

Мають беззаперечно, бо необученими добровольцями командують тупі присідальники що крім присідання не мають ніяакого відношення до командування. Ці хлопці якщо хто недолугий і не розуміє загинули під час виконання військового обов'язку. А хто і як що там палив ми вже знаємо по розслідуванню вбивств на майдані, особливо Нігояна та білоруса з мисливської зброї. По спалюванню живцем міліції на майдані, по спалюванню живцем в Одесі. По відсутності оточення в Дебальцевому. Ще хто вірить нашому жорстко цензованому ЗМІ та запроданцям у керівництві?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Степанович 18.02.2015 19:21
Як було все на брехні, так і залишилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 адекватний 18.02.2015 19:21
Це шановні не проблема - це зрада України. І ці зрадники що поховали своїх діток за кордоном і керують з красивими гаслами, бояться миру понад усе. Бояться що хлопці повернуться з війни вже не наівними обманутими на майдані а воінами загартованими в боях та спитають як ці зрадники знищили Україну та нищили в громадянській війні свій народ. Нищили майбутнє Украіни, тому що у десятків тисяч загиблих воїнів ніколи вже не народяться діти. А без дітей нема майбутнього в держави. Слава Україні. Смерть ворогам зрадникам.