Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко переконаний, що фото черкащан із Небесної сотні мають бути в кожного шкільного вчителя історії.


«У ці дні згадуємо Героїв Небесної Сотні... Серед нагороджених Указом Президента званням Героя України – і полеглі Герої Майдану з Черкащини: Максим Горошишин (с.Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (Тальне), Юрій Пасхалін (с.Носачів, Смілянський район), Андрій Саєнко (Сміла), Віктор Чернець (с. Подібна, Маньківський район), Віталій Смоленський (с.Фурманівка, Уманський район). Нині нагороджуємо їх і відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» – посмертно. Відзнаки отримують їхні родини... Головне ж – пам'ять про Небесну Сотню. Переконаний – фото черкащан із Небесної Сотні мають бути у кожного шкільного вчителя історії. На їхньому прикладі маємо виховувати майбутнє покоління, вчити цінити Волю України!».. – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Олегович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 украина 22.02.2015 12:41
Цитую адекватний:
Дійсно треба чимось голови забити голодного злого перебуваючого в повному розпачі та ненависті до присідальників народу, щоб не повісили на гіляках за обман та зраду Україні. Майдан це зрада Україні.


Поддерживаю!!!! !!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 адекватний 21.02.2015 20:43
Цитую Чукча:
вважає, що у вчителів мають бути фото героїв Небесної сотні
***
Не мешало, чтобы у властьимущих еще была совесть. Сегодня о майдане и погибших там забота власти, а неделю назад пеклись исключительно о афганцах, через две недели не будут находить себе места заботясь о женщинах. И вот через две недели никто не будет вспоминать о том что " у вчителів мають бути фото героїв Небесної сотні". Как не вспоимнают о том что неделю назад обещали разработать Программу социальной защиты и помощи афганцам :-x

А про фото так це типова Беріївщина. Тобто якщо я не вважаю що майдан це добре то мене треба знищити? Путін відпочиває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 адекватний 21.02.2015 20:41
Цитую Гоша:
Цитую адекватний:
Дійсно треба чимось голови забити голодного злого перебуваючого в повному розпачі та ненависті до присідальників народу, щоб не повісили на гіляках за обман та зраду Україні. Майдан це зрада Україні.

Да,Майдан явно не дорабатывает,в том,что позволяет таким,как ты, рыговская мразь, дышать с нами одним воздухом.Зрада УкраIнI це ти!

Чергове підтвердження стадності. Сумно але з таким IQ нами й керують. Ви теж з тих що біля корита? Хоча вже й розбитого, але щось ще з щілин дотікає до рота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Чукча 21.02.2015 14:17
вважає, що у вчителів мають бути фото героїв Небесної сотні
***
Не мешало, чтобы у властьимущих еще была совесть. Сегодня о майдане и погибших там забота власти, а неделю назад пеклись исключительно о афганцах, через две недели не будут находить себе места заботясь о женщинах. И вот через две недели никто не будет вспоминать о том что " у вчителів мають бути фото героїв Небесної сотні". Как не вспоимнают о том что неделю назад обещали разработать Программу социальной защиты и помощи афганцам :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 украина 21.02.2015 12:18
Цитую Черкащанин:
Слава Україні! Героям слава!


Надоели со своими "слава героям". развалить ТАКУЮ СТРАНУ :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Гоша 21.02.2015 09:22
Цитую адекватний:
Дійсно треба чимось голови забити голодного злого перебуваючого в повному розпачі та ненависті до присідальників народу, щоб не повісили на гіляках за обман та зраду Україні. Майдан це зрада Україні.

Да,Майдан явно не дорабатывает,в том,что позволяет таким,как ты, рыговская мразь, дышать с нами одним воздухом.Зрада УкраIнI це ти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 бульба 21.02.2015 03:34
Цитую Черкащанин:
Слава Україні! Героям слава!

дітям своїм будеш верещати коли будуть голодними їсти просити . Чи Ви з нових власників корита і у вас все гуд Меркель і олрайт Обама?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 адекватний 20.02.2015 22:07
Дійсно треба чимось голови забити голодного злого перебуваючого в повному розпачі та ненависті до присідальників народу, щоб не повісили на гіляках за обман та зраду Україні. Майдан це зрада Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Толік 20.02.2015 18:58
А що ти за рік робив,що не забезпечив школи? Писати в Фейсбуці не мішки тягати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Черкащанин 20.02.2015 13:50
Слава Україні! Героям слава!