Героїв Небесної сотні сьогодні вшанували в Черкасах. Відразу дві колони мітингувальників опівдні рушили на Соборну площу. Перша – від площі ім. Б. Хмельницького, інша – від Черкаського національного університету.
У середмісті до мітингувальників доєдналися перші особи області. Кілька днів тому активісти вручили їм «повістки на Майдан». У них – вимога прийти на площу та прозвітувати про виконання даних після Революції Гідності обіцянок. Голова Черкаської ОДА, передовсім, подякував присутнім і закликав усіх до об’єднання задля перемоги. Мовляв, історія розбрату – це історія поразок.
– Напередодні Президент України Петро Порошенко вручив ордени «Золота Зірка» Героя України рідним і близьким Героїв Небесної сотні, – розповів очільник області Юрій Ткаченко. – Серед них і шестеро черкащан. Ми повинні зробити все, щоби не зрадити тих, хто віддав свої життя за Україну. Кожен – на своєму місці. Хто не може взяти до рук зброю – допомагати армії звідси. Відрадно, що Черкащина вже передала на фронт 238 автомобілів. Підприємці, волонтери та звичайні черкащани зібрали більше 30 млн грн на потреби армії. Водночас тут, на Черкащині, ми поступово виконуємо дані обіцянки про очищення влади (як передбачає закон) і покарання винних у злочинах проти майданівців.
Натепер із лав черкаської міліції вже звільнені 33 правоохоронці, які заплямувалися під час Революції Гідності. Серед них – працівники «Беркута», «Грифона», ДАІ, а також патрульно-постової служби.
– Зараз правоохоронці мають нагоду довести, що вони – патріоти, – зауважив мітингувальникам начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар. – Уже 4 місяці зведений загін черкаської міліції перебуває в Авдіївці, що за 6 км від Донецького аеропорту. Правоохоронці несуть службу під артобстрілами. Звідти повертаються зовсім іншими людьми. Це – вже народна міліція. При нашому управлінні також створена Громадська рада, яка тепер контролює роботу міліції.
Водночас із прокуратури Черкащини вже звільнені 19 прокурорів за незаконні дії щодо мирних протестувальників. А з березня там перевірятимуть інших працівників, відповідно до Закону України «Про очищення влади».
– Досудові розслідування в інших справах, до яких прикута увага громадськості, теж уже активізовані, – зазначив під час свого народного звіту обласний прокурор Юрій Шеремет, який кілька місяців, як на посаді. – Від своїх підлеглих я вимагаю принциповості в роботі. Від початку року ми вже викрили 5 фактів корупції, а також організовану злочинну групу, до складу якої входили правоохоронці.
Обласні керманичі попросили у громадськості підтримки – не вагаючись, повідомляти про злодіяння, а також активніше давати покази про беззаконня під час Революції Гідності.
Про це інформує прес-служба ОДА.
реклама
Коментарі
курс долара за 10 днів змінився з 20 до 32 гривень. В любій європейській державі кабмін та премьєр вже давно подали у відставку.... а в нас не тошо кабмін, а навіть голова НБУ досі при посаді....
Всех кто против доллара по 32 против грабежа сбережений пенсионеров в банках против сахара по 11 против комуналки нереальной против втрое подорожавших лекарств на фронт да во враги народа
План "хитрых и богомизбранных" называемых "Жителями Иорданской Долины" и захвативших власть в стране по усечениюнаселен ия населения Украины до 10-15 миллионов за 10-15 лет в действии
На Майдан за 200 грн ведь не все ездили так почему сейчас покорно на убой идёт нация украинцев "чи война"
С 1 марта свет ещё на 40 % с 1 апреля газ в 3,6 раза проезд в киеве по 6 грн а по телику никто не показал как толпа на майдане ганьба кричала народом избранному бо 112 каналу уже 3 предупреждения о том что не то вещают свобода слова оказывается такая по-украински
Стрічка RSS коментарів цього запису