реклама

реклама

Єдина в Україні жінка-голова облради Валентина Коваленко намагається всіма можливими способами заощаджувати бюджетні кошти та демонструвати відкритість. Про це вона повідомила, звітуючи сьогодні перед громадськістю за рік перебування на посаді.

Так, у Валентини Михайлівни – один заступник, а не два, як це передбачено штатним розписом. Посада радника так і залишилася вакантною. На роботу із села Білозір’я голова облради їздить на власній машині.

– Я намагаюся продемонструвати, що влада може бути нормальною, простою, – наголосила пані Коваленко.

Крім того, вона зазначила, що «це був рік відкритих дверей» – завжди, коли Валентина Михайлівна не була в поїздках по області або в зону АТО, вона активно приймала всіх охочих відвідувачів. Крім того, задля відкритості влади було вдосконалено сайт облради, запроваджено відеотрансляції сесій. Сама пані Коваленко і її заступниця Наталія Кравцова здійснили десятки поїздок в райони.

За час перебування Коваленко на посаді голови облради було проведено 11 пленарних засідань 8 сесій, ухвалено кілька важливих програм та 18 звернень до українського керівництва з різних актуальних питань. Досить скромно, але на максимумі можливостей було відзначено ювілеї Тараса Шевченка і Василя Симоненка.

Багато уваги приділялося оптимізації мережі комунальних підприємств, очищення їхньої діяльності від корупційних схем. Водночас, повністю подолати корупцію так і не вдалося. Головну причину цього пані Коваленко бачить у відсутності люстрації нардепів, неможливості на законних підставах звільнити багатьох керівників різних рівнів, директорів навчальних закладів тощо. Особливо Валентина Коваленко відзначила високий рівень корупції в земельному агентстві.

– На жаль, корупція процвітає... Іде перерозподіл власності – я не боюся цих слів!.. – наголосила пані Коваленко. – Кадрова політика (щодо призначень голів райдержадміністрації) не обходиться без впливу «смотрящих» того чи іншого району з високих пагорбів. То що змінилося? Вони вже починають влаштовувати «розборки», де чия кандидатура і так далі.

Серед невдач Валентина Коваленко відзначила неможливість звільнити готельний комплекс «Дніпро» від так званої «дачі Андреєва», яка не дає підприємству нормально розвиватися. В облраді робили неодноразові спроби знайти для «дачі» інвестора, але всі врешті-решт відмовлялися.

реклама

Коментарі  

 
-2 #17 адекватний 28.02.2015 15:43
Цитую Оля:
Цитую Фотограф:
То що змінилося? (В.Коваленко)

Действительно. ШО?
Нету Крыма, Донбасса.. галопирующая инфляция...это в масштабах Украины.
А в области. Остановлено строительство перинатального центра (хотя "бандыты" достроили многострадальну ю детскую больницу, построили поликлинику, речной вокзал, дороги в Каневском районе, цену на гречку опустили с юлиных 25 грн. в 2009 до 8 гривен) никак не достоят муфельную печь...

Шось я не бачила доріг у Канівському районі побудованих. 2 заплатки з асфальту - це дороги? І коли це гречка була по 8? Останні роки 2-3 дешевше, ніж по 20, не було. Як такий розумний ти, фотограф, їдь у Рашку і фотографуй там Януковича і Путіна, якщо тобі при ригах краще жилося. А брехні тут писати не треба на загал.

Ну в вашій сліпоті ми вже давно переконались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 ПН*! 26.02.2015 22:50
Цитую ПереводЧик:
Цитую Фотограф:
гречка.. она еще полгода назад была не по 20 а по 8 грн. И доллар был по 8.30 и бензин по 12-13 грн.

Так ведь и в рашке твоей, "Фотограф", полгода назад все было гораздо веселей, а теперь - полная *..па, несмотря на то, что там осели беглые "залізні госпідари" - Янык и Азиров. Война, знаешь ли! Из-за кремлевского гэбиста и его ... экономика всего мира просела. Сами тонут, ...., и других за собой тащат 8)

Минусуй-не минусуй, а все равно Путин - *** :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Піар-спец 26.02.2015 21:57
Надзвичайно вдало зроблене фото: трибуна і телекамера. Люди далеко-далеко за стінами зали. Коментарів не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 ПереводЧик 26.02.2015 18:02
Цитую Фотограф:
гречка.. она еще полгода назад была не по 20 а по 8 грн. И доллар был по 8.30 и бензин по 12-13 грн.

Так ведь и в рашке твоей, "Фотограф", полгода назад все было гораздо веселей, а теперь - полная *..па, несмотря на то, что там осели беглые "залізні госпідари" - Янык и Азиров. Война, знаешь ли! Из-за кремлевского гэбиста и его ... экономика всего мира просела. Сами тонут, ...., и других за собой тащат 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Фотограф 26.02.2015 17:00
Особливо Валентина Коваленко відзначила високий рівень корупції в земельному агентстві.
******
Год прошел и пани звитуется. и уже больше года как взяли на взятке чиновника и бывшего керовника земельных ресурсов на взятке в 58 тысяч долларов. И что? За этот же год поймали на краже духов в Шарме женщину, убытков на сумму до 400 грн. Так вот, женщина уже отбывает срок в 2 года в тюрьме, а чиновник на подписке и залоге в 50 тысяч гривен. Так кто мешал имея такую власть употребить Закон? Или для этого нужно посаду Президента? Дык был уже был такой "ти руки ничого не бралы" и после которого кроме
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Фотограф 26.02.2015 16:36
Цитую Оля:
Цитую Фотограф:
То що змінилося? (В.Коваленко)

Действительно. ШО?
...

Шось я не бачила доріг у Канівському районі побудованих. 2 заплатки з асфальту - це дороги? І коли це гречка була по 8? Останні роки 2-3 дешевше, ніж по 20, не було. А брехні тут писати не треба

А провояжируйте с Черкасс до Канева и увидите, что с границы района до самого Канева и до границы с Киевской областью сделан капитальный ремонт дороги. А гречка.. она еще полгода назад была не по 20 а по 8 грн. И доллар был по 8.30 и бензин по 12-13 грн. Я не адвокат Януковича и тем более не почитатель Путина. Но на голом патриотизме, ежедневном надрывном волании "бандыты" или "я честный" и люблю "мову" европейского уровня жизни не построишь. Надо делать практические дела. А от того что Вася или Галя хорошие ребята - экономика не заработает. А пока реальные дела для АТО делают простые люди, а чиновники пиарятся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Оля 26.02.2015 16:15
Цитую Фотограф:
То що змінилося? (В.Коваленко)

Действительно. ШО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 давай давай 26.02.2015 13:18
рааскажи красивая про свою зарплату а потом сколько на бензин тратиш, на еду, на семью... а потом и рассказать будет нечего... както зарплаты и не хватает!!!!

расскажи про свой юбилей - сколько потратила на оренду, стол, сколько подарков получила, сколько с них задекларировала !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Бiомiцин 26.02.2015 12:33
Доллар по 40гр?Так-я мiльярдер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Фотограф 26.02.2015 11:26
То що змінилося? (В.Коваленко)

Действительно. ШО?
Нету Крыма, Донбасса.. галопирующая инфляция...это в масштабах Украины.
А в области. Остановлено строительство перинатального центра (хотя "бандыты" достроили многострадальну ю детскую больницу, построили поликлинику, речной вокзал, дороги в Каневском районе, цену на гречку опустили с юлиных 25 грн. в 2009 до 8 гривен) никак не достоят муфельную печь...