Ціна на криток у черкаських тролейбусах зросте із 1 грн 25 до 1 грн 50 копійок. Таке рішення під час сьогоднішнього засідання десятьма голосами ухвалили члени виконкому.

Як повідомила під час обговорення проекту рішення директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, новий тариф набере чинності через десять днів після опублікування цього рішення в засобах масової інформації.

– Регуляторна процедура пройдена, комунальне підприємство обґрунтовує цей тариф, – зауважила вона.

За її словами, востаннє вартість проїзду в тролейбусах зростала ще в 2011 році, інформують у Черкаському міськвиконкомі.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Червоне Мiцне 04.03.2015 07:42
так так 10 бакiньских не менш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 федор принципиальный 03.03.2015 23:35
Цитую Даешь тралики:
Где обещанный приоритет Траликам от Одарыча?Сергій Одарич, колишній міський голова м. Черкаси: «Усього цього можна досягнути завдяки простому механізму – створенню єдиного проїзного квитка. Єдиний проїзний дозволить людині не переплачувати, навіть із пересадками. Крім того, суттєво розвантажить вулиці».

Транспортна реформа Одарича передбачала, що містом курсуватимуть автобуси більшої місткості. А задля покращення екології – у пріоритеті будуть тролейбуси. Ідеї екс-мера розділяли не всі перевізники. Не догодила їм і нова влада. Тепер у мерії планують навпаки збільшити кількість автобусів у місті. Щонайменше на 30 одиниць. Проїзд, обіцяють, не подорожчає.

Как не могут понять черкащане,что городом пітается управлять словоблуди и трепач,человек пришел упралять городом,закончи в 10 классов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Вжесь 03.03.2015 20:57
Цитую А:
Против повышения!!!!!! !!!!!!!!! И должно 1 месяц обсуждения быть! безаконье! 1.50 это очень дорого

А як законно вчора в ВР продавили закон про рекет пенсіонерів... То приклад є з кого брати-достойні учні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 A 03.03.2015 20:57
«Регуляторна процедура пройдена, комунальне підприємство обґрунтовує цей тариф» А я, дурень, думав, що спочатку потрібно обґрунтувати тариф, а потім його затверджувати - «проходити процедуру»...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 А 03.03.2015 17:24
Против повышения!!!!!! !!!!!!!!! И должно 1 месяц обсуждения быть! безаконье! 1.50 это очень дорого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Чукча 03.03.2015 16:00
А куды подевалась из выконкома "гражданская позиция" так кажется? от пани вице-президента банка "Надра" пани Жуковской? Которая вместе с паном Радуцьким так прискиплыво проверяли ресоры на азотовских троллейбусах и пугали город и горожан их выходом на линию?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Гека Чепе 03.03.2015 15:12
І що це дасть? Дивна штука: тролейбусникам готовий платити і 2 грн, тільки щоб їздили нормально, а маршрутникам шкода платить і 3.50
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 Даешь тралики 03.03.2015 15:09
Где обещанный приоритет Траликам от Одарыча?Сергій Одарич, колишній міський голова м. Черкаси: «Усього цього можна досягнути завдяки простому механізму – створенню єдиного проїзного квитка. Єдиний проїзний дозволить людині не переплачувати, навіть із пересадками. Крім того, суттєво розвантажить вулиці».

Транспортна реформа Одарича передбачала, що містом курсуватимуть автобуси більшої місткості. А задля покращення екології – у пріоритеті будуть тролейбуси. Ідеї екс-мера розділяли не всі перевізники. Не догодила їм і нова влада. Тепер у мерії планують навпаки збільшити кількість автобусів у місті. Щонайменше на 30 одиниць. Проїзд, обіцяють, не подорожчає.