Сьогодні в селі Велика Севастянівка Христинівського району працівники міліції затримали громадянина Росії, який брав участь у бойових діях на сході країни в складі терористичної організації ДНР.

Затриманого передано співробітникам СБУ для подальших слідчих дій.

Як з’ясувалося, на Черкащину зловмисник приїхав в гості до жінки, з якою познайомився в соцмережах. Дізнавшись, що вона живе з іншим, почав погрожувати. Почувши, що жінка викликала міліцію, кинувся тікати. Втікача затримали на території села.

Під час встановлення особи з’ясувалося, що чоловік родом із Красноярського краю. На територію України приїхав для участі в бойових діях на боці терористичної організації ДНР, підтвердженням чому є його численні фото в соцмережах в колі терористів із різною зброєю. На цей час із затриманим працюють співробітники Служби безпеки України, інформують у прес-службі МВС області.

реклама

Коментарі  

 
-3 #16 Укроп 05.03.2015 19:03
Цитую украина:
Ты, прокурор из первобытного века? почитай хоть законы.

ПОМІНЯЙ НІК, ВАТНИК! А "Прокурор" правий: перш за все, згідно Закону сєпар має сісти до тюрми, причому дуже надовго!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 украина 05.03.2015 17:39
Цитую Прокурор:
Цитую визор:
Беда моей страны это необразованные люди

В "твоєй странє" рашка-прокурори садять до каталажки за найменше криве слово на адресу "всємагущєва" Пу. А у нас таких як ти спочатку попереджають і вже тільки потім засаджують по самі помідори!
Ти не отвлєкайся, "визор" - продовжуй шмигать носом з приводу того, що христинівські мєнти сєпара-туріста поімєлі. Йому, кстаті, дюже свєзло, що його мєнти піймали, а не сільські дядьки з вилами і кілками ;-)


Ты, прокурор из первобытного века? почитай хоть законы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Укроп 05.03.2015 13:41
Цитую Антирашист:
Харячева васточнаво *ероя-любовника с ДНР уже ждут в Черкасском СИЗО. Камера маленькая - это не село - там не побэгаешь.

Коментар - просто "в яблучко") Красноярське мачо "приїхало" в усіх розуміннях слова.
Колорад взагалі,схоже, не зрозумів у яку область приперся - з Черкащини 80% мєнтів і 60% СБУшників вже побували у зоні АТО. Таких як красноярський зальотний вони "люблять" і знають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #13 Василь 05.03.2015 11:46
Цитую Уманский Еврей:
Думаю что многое надумано. Раз мужик родом из Красноярского края, то сразу террорист


ген капапської св...нської натури передається з покоління в покоління. Так що цьому дивуватися не варто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Прокурор 05.03.2015 10:52
Цитую визор:
Беда моей страны это необразованные люди

В "твоєй странє" рашка-прокурори садять до каталажки за найменше криве слово на адресу "всємагущєва" Пу. А у нас таких як ти спочатку попереджають і вже тільки потім засаджують по самі помідори!
Ти не отвлєкайся, "визор" - продовжуй шмигать носом з приводу того, що христинівські мєнти сєпара-туріста поімєлі. Йому, кстаті, дюже свєзло, що його мєнти піймали, а не сільські дядьки з вилами і кілками ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 визор 05.03.2015 09:54
Цитую Прокурор:
Цитую Черкащанин:
Чого притих і не коментуєш, "визор"? Корєшка ж пов"язали - неси сухарики йому, заодно бери з собою заготовлену явку з повинною - тоді тобі може менше дадуть ;-)

Та да. Бойовому сєпару "десяточка" світить, якщо нікого не вбивав. А "визор" за тріпотню в Інеті всього "трьошкою" відхекає. І то - на общаку у Хуторах. Там даже лобзіком дозволять Путіна з фанери випилювать.


Беда моей страны это необразованные люди!34 статья Конституции Украины(хоть об нее уже ноги вытирают) ГЛАСИТ; Каждому гарантируется право на свободу мысли и слова, на свободное выражение своих взглядов и убеждений.

Каждый имеет право свободно собирать, хранить, использовать и распространять информацию устно, письменно либо иным способом – по своему выбору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Уманский Еврей 05.03.2015 03:40
Думаю что многое надумано. Раз мужик родом из Красноярского края, то сразу террорист. А фотки в соц. сетях можно нарисовать так что он в обнимку стоял с Нуланд и с Псаки в Белом Доме. Так что всё это перегиб и трагедия украинского общества в 21 Веке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 визор 04.03.2015 21:07
Цитую Черкащанин:
Чого притих і не коментуєш, "визор"? Корєшка ж пов"язали - неси сухарики йому, заодно бери з собою заготовлену явку з повинною - тоді тобі може менше дадуть ;-)



Прекращай смотреть зомбо тв ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 визор 04.03.2015 20:58
Цитую Черкащанин:
Чого притих і не коментуєш, "визор"? Корєшка ж пов"язали - неси сухарики йому, заодно бери з собою заготовлену явку з повинною - тоді тобі може менше дадуть ;-)


Я такой же черкащанин как и ты, к сожалению.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Opacha 04.03.2015 20:23
Цитую адекватний:
вже на нашу територію долинули язики полум'я війни, розпаленої брехливим майданом

Які там язики полум'я війни? :lol: Тобі розказать, куди твій ватнік свого язика мєчтав вставить, коли до тьоті у село їхав?