реклама

реклама Делікат

реклама

Учні Христинівської спеціалізованої ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів активно готуються до Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Джура».

Подивитись, як юні козаки та берегині готуються до участі в змаганнях та підтримати їх, до школи прийшли голова райдержадміністрації Олександр Ковбасюк, начальник відділу освіти РДА Маргарита Білецька та отаман Христинівської організації Українського козацтва Черкаського крайового товариства Степан Ковбасюк.

Загалом гостям було представлено деякі фрагменти гри. Виступ у межах творчо-мистецького конкурсу «Ватра» був наповнений духом справжнього патріотизму, любові до свого краю та Батьківщини. Згідно з умовами конкурсу «Впоряд», рій продемонстрував стройову підготовку: марш стройовим кроком у колоні по два з виконанням маршової патріотичної пісні, інформують у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Христинівської райдержадміністрації.

– Сьогодні виховання в юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до військової служби та захисту Батьківщини, залучення її до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи є одним із основних завдань, які стоять перед освітянами. Ми маємо виховувати юне покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, в дусі відданості Україні та її народу на основі відродження національних, загальнолюдських, духовних і моральних цінностей, – наголосив Олександр Ковбасюк та побажав учасникам гри перемоги.

Нагадаємо, що національно-патріотичне виховання молоді, за словами заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля, визначено одним із пріоритетів у діяльності органів влади.

Довідка

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» – це фізичне загартування, туристичні походи, тренування козацьких бойових мистецтв, володіння козацькою зброєю, знання устрою козацької держави, комплекс випробувань морально-етичних якостей. Метою гри є патріотичне виховання учнівської молоді, підготовка до виконання Конституційного обов’язку – захисту Вітчизни, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, подальшого вдосконалення форм учнівського самоврядування. Традиційно гра проводиться у три етапи. У квітні-травні відбудеться обласний етап конкурсу.


реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100