Представники підприємства «ЧАРЗ-Авто», яке обслуговує маршрути 31, 20, 25 і 12, вибачилися за те, що наприкінці лютого певний час не випускали свої автобуси на маршрути, повідомив під час прес-конференції 16 березня секретар міськради Олександр Радуцький.

– Вони прийшли, стали вибачатися, мовляв, так незрозуміло вийшло: всі перевізники домовилися не виїжджати, а вийшло так, що ми одні не виїхали, а всі виїхали... Але транспортна служба міськвиконкому все одно запротоколювала ці всі речі. Якщо буде три порушення, у нас уже з’явиться повне право розірвати угоду. Більше того, під час майбутнього конкурсу на розподіл маршрутів кожне таке порушення буде означати мінус бал, – зазначив Радуцький. – Тому, бачите: всі їздять, усі задоволені й усе добре.

Раніше секретар міськради повідомляв, що міська влада вирішила направити до суду позов про скасування угоди з перевізником. Тимчасово, протягом 3 місяців, інші перевізники зможуть обслуговувати згадані маршрути без конкурсу.

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 федор принципиальный 17.03.2015 15:26
Цитую Юрій:
Просто "вибачився"... А, чому ми не чули тих вибачень? Наприклад, у вигляді безкоштовного проїзду. Два дні не не виконували свої обов'язки - два дні відпрацюй БЕЗКОШТОВНО!

А может и в магазинах на продовольственн ые товары,и бензозаправках на топливо,и на газ-элекроэнергию установить"безкоштовные"дни,забыли ли по какой цене последнее время отовариваетесь в лавках ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 ЛВВ 17.03.2015 15:21
Між департаментом і перевізником є договір. Він був порушений в односторонньому порядку. Згідно договору (в частині санкцій) і треба прийняти рішення, довести його до громади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Таки да 17.03.2015 12:17
Сколько бы Радуцкий не напрягался - от этого только громкий звук может получиться. Не бывать Шурке мером - слишком явно косячит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Чукча 17.03.2015 11:41
Я так понимаю, что тротуарные плиты в Долыну троянд, снятые в пору директорства пана Радуцкого, уже не вернутся? Он типа "выбачив" громадян за оставленный там разрушенный тротуар и образованную мусорку? Как впрочем выбачив исчезнувшее старое колесо обзора и выделенные три миллиона на новое колесо огляду :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Черкащанин 17.03.2015 11:07
Цитую Юрій:
Просто "вибачився"... А, чому ми не чули тих вибачень? Наприклад, у вигляді безкоштовного проїзду. Два дні не не виконували свої обов'язки - два дні відпрацюй БЕЗКОШТОВНО!

Підтримую на всі сто! Скажімо, на те ж 8 березня могли безкоштовно повозить жінок - зробити їм подарунок. Замість цього Радук пробашляв з міського бюджету за дві кінокомедії виробництва рашки - на які інакше черкащанки ходить не хотіли :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Борис Юхно 17.03.2015 10:12
Шановні хірурги, вихователі дитсадків, пожежні, правоохоронці... Якщо вам колись буде нерентабельно чи просто в лом ходити на роботу - не ходіть. Потім прийдете до Олександра Романовича, вибачетесь, скажете - "так вийшло". Цього буде достатньо. Він у нас добрий:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Юрій 17.03.2015 09:21
Просто "вибачився"... А, чому ми не чули тих вибачень? Наприклад, у вигляді безкоштовного проїзду. Два дні не не виконували свої обов'язки - два дні відпрацюй БЕЗКОШТОВНО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 костя 17.03.2015 01:12
Откашляли вже?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 ипапа 17.03.2015 00:13
Секретар міськради молодець! Все порішав зрозуміло яким чином та й будь здоровий. Сором за таку людину Хоча, що з знього взяти??? Вийшовши з кримінального світу по іншому не вміє!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Черкаси 16.03.2015 22:34
а може потрібно на них штраф накласти???
чи Радуцький вже прийняв всі штрафи особисто?