Учора о 09.45 в селі Родниківка Уманського району на території приватного домоволодіння на вулиці Леніна сталася пожежа в надвірній споруді.


На місце події оперативно прибули черговий караул Уманської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС та місцева пожежна команда із села Родниківка.

Завдяки спільним зусиллям вогнеборцям вдалося об 11.25 повністю ліквідувати займання.


Як з’ясувалося, до загорання в споруді призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю будівлі на площі 200 м кв.

Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням.

«Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя! Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!» – просять у прес-службі ДСНС області.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100