Погрожуючи ножем, молодик відібрав у квартирантів своєї матері ноутбук. Коли повернувся, щоб отримати код доступу до пристрою, був затриманий правоохоронцями.


Повідомлення про пограбування до Уманського міського відділу міліції надійшло повідомлення від місцевого жителя.

Працюючи на місці події, правоохоронці побачили підозрюваного, на якого вказував потерпілий. Чоловіка було затримано. Як з’ясувалося, він повернувся, щоб отримати код доступу до ноутбуку, оскільки той був заблокований.


За цим фактом слідчим відділом Уманського міськвідділу міліції проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за частиною 2 статті 186(Грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази вилучено, інформують у прес-службі обласної міліції.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100