Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що індекс споживчих цін у березні 2015 році до попереднього місяця по Черкаській області становив 109,9%.
На споживчому ринку в березні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 13,9%. Найбільше (на 39,5-28,8%) подорожчали цукор, соняшникова олія, продукти переробки зернових та фрукти. На 21,8-16% зросли ціни на рибу та продукти з риби, рис, макаронні вироби, маргарин, хліб, овочі; на 12,8-4,3% – на безалкогольні напої, молоко та молочні продукти, масло, м’ясо та м’ясопродукти.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 4%, у т.ч. тютюнові вироби – на 4,6%, алкогольні напої – на 2,7%.
Одяг і взуття подорожчали на 7%, із них одяг – на 8,9%, взуття – на 4,4%.
Предмети домашнього вжитку, побутова техніка стали дорожчими на 12,8%, зокрема, плити – на 23%, меблі та предмети обстановки – на 18%, покриття для підлоги – на 14,1%, холодильники – на 13,9%. Майже на 10% зросли в ціні товари для особистого догляду та товари для підтримки чистоти.
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 8,1%, що насамперед спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання (на 10,7%). Крім того, амбулаторні послуги стали дорожчими на 5,6%.
Підвищення цін на транспорт у цілому на 8,9% пов’язано з подорожчанням транспортних послуг на 10,6%, палива та мастила – на 8,9%. Автомобілі зросли в ціні на 6,2%.
Ціни у сфері відпочинку та культури підвищилися на 6,3% в основному через подорожчання аудіотехніки, фотоапаратури та обладнання для обробки інформації (на 20,7%).
Подорожчання послуг освіти на 4% спричинено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах (на 29,2%), зазначають у Головному управлінні статистики області.
реклама
Коментарі
Якщо в твоїй голові, ватнік, щось "нє усваіваєцца", це ще не означає, що треба "випєндрівацца" і вимагать, щоб державні установи України писали для окремих твердолобих на "язикє". Або вчи мову, або дуй в Рассєю-мать!
За март по сравнению с февралём? В 2-3 раза? Внимательнее надо читать. А еще лучше писать на сайте на русском и не выпендриваться. Тогда хотя бы информацию у читателей будет усваиваться в головах хоть как-то, а не вот так.
Стрічка RSS коментарів цього запису