Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 року будівлю по вул. Фрунзе, 29 передано для розміщення апеляційного суду Черкаської області.
Наразі приміщення не лише надано, але виготовлено проектну документацію по його реконструкції. Також були виконано негайні аварійні роботи. Відремонтовано покрівлю, системи опалення та водопостачання, мережу електропостачання.
До виготовлення проекту реконструкції залучалась громадськість та інші дотичні до суду організації. Цей проект став майже народним. Наприклад, якщо передбачається приміщення для розміщення особового складу варти та тримання обвинувачених, підсудних, засуджених: було запрошено представників військової частини, відповідальних за конвоювання в судах, і їхні зауваження та пропозиції урахувалися у проекті. І коли приміщення буде здане в експлуатацію, то для конвойної служби усе буде передбачено.
Голова апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко працює над тим, щоб було зручно для усіх людей, які бувають у суді. Скажімо, підсудні з обмеженими фізичними можливостями, відвідувачі з особливими потребами. Це надзвичайно делікатна тема: необхідно правильно розмістити пандус, ліфт для маломобільних груп населення, візуальну інформацію для людей з певними вадами тощо. Щоб вирішити усі ці питання у якості фахівців-консультантів було запрошено представників Черкаської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Вони зробили свої зауваження, надали рекомендації. І за таким же принципом керівництво суду готове дослухатися до усіх посутніх пропозицій. Фактично це – громадське будівництво. І саме така робота є прикладом співпраці судової влади з громадськістю.
У часи, коли в країні усі сили спрямовані на АТО фінансування проекту було обмеженим, тому частину приміщення приведено до ладу силами суду, а частину – за кошти Державної судової адміністрації України.
Для часткового переобладнання, приведення отриманого приміщенні в робочий стан було відремонтовано дах, замінено каналізацію та електропроводку, реконструйовано перший поверх та частину другого поверху.
Наразі у нове приміщення переїхало три склади колегій, а це 12 суддів судової палати у цивільних справах та 25 працівників апарату, які забезпечують їхню роботу.
Тож, результати роботи нинішнього голови суду вагомі. Однак Володимир Бабенко вважає ці досягнення наслідком спільних зусиль: «Проведено значну роботу. Тож я хочу подякувати усім, хто долучився до реалізації цього проекту на кожній зі стадій. Лише завдяки небайдужості Ради суддів України, Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Голови Державної судової адміністрації України, Фонду державного майна України, регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, громадських організацій, суддів та працівників нашого суду вдалося досягти результату – громадяни, які відвідуватимуть апеляційний суд Черкаської області будуть забезпечені достойними умовами, що відповідають європейським стандартам. Але більшість заходів ще на стадії реалізації. І здійснити їх можна лише командною роботою».
Про це інформує прес-служба апеляційного суду області.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису