17 квітня Черкаський художній музей презентував виставку викладачів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. Назва «55+» – така кількість робіт експонується на виставці, до того ж це ювілейна дата, а доданий плюс означає розвиток. Розвиток як суто університету, кафедри, так і особистий творчий розвиток кожного художника-викладача.


У виставці взяли участь 13 авторів – знані художники Черкас, активні учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок: Ольга Мартинова, Віктор Афонін, Людмила Шилімова-Ганзенко, Сергій Шилімов, Тетяна Куліш, Олександр Шепеньков, Григорій Депутат, Іван Суржиков, Григорій Малород, Ірина Хабарова, Олена Галицька, Яна Вискварка. Кожен із викладачів кафедри дизайну, пройшовши навчання у львівській, харківській, одеській, московській школах образотворчого мистецтва та звертаючись до свого досвіду і синтезуючи його, зуміли виокремити особливість черкаського мистецького простору у взаємодії з новим поколінням.


Різні спеціалізації кафедри дизайну накладають свій відбиток на індивідуальну творчість. Але багато авторів практикують різні техніки та стилі. До цього спонукає специфіка діяльності і, мабуть, що найважливіше, – діалог зі студентською молоддю. З одного боку –досвід, з іншого – свіжість сприйняття ідей.


Викладачі продемонстрували різні види образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На виставці вдало поєдналися художній текстиль, інсталяції з абстрактним живописом, кераміка з вишивкою, чутливі акварелі зі строгістю рисунку та реалістичним живописом.


Виставка передає лише невелику частку багатогранної праці митців-викладачів. Так чи інакше, завдяки їм народжується та формується мистецтво сьогодення.

Про це інформують в Черкаському обласному художньому музеї.

реклама

Коментарі  

 
-1 #3 Свобода 18.04.2015 19:07
А Лазуренко яким тут боком? Чи у нього талант художника прокинувся? Здібна людина. І в ПР побував, і на .........мітингах студентів ......... Тут дивись і на художні подвиги потягнуло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 петрович 18.04.2015 16:46
При чому тут дизайн. Це виставка пейзажів і натюрмортів.Дизайн — це творчий метод, процес і результат художньо-технічного проектування промислових виробів, їхніх комплексів і систем, орієнтований на досягнення найповнішої відповідності створюваних об'єктів і середовища загалом потребам людини, як утилітарних, так і естетичних.
Дизайн (англ. design) — задум, план, ціль, намір, творчий задум, проект і креслення, розрахунок, конструкція, ескіз, малюнок, візерунок, композиція, мистецтво композиції, витвір мистецтва.
Дизайн — специфічний ряд проектної діяльності, що об'єднує художньо-предметне мистецтво і науково обґрунтовану інженерну практику у сфері індустріального виробництва. На цій виставці автори прославили самі себе, дизайнерського там нічого не спостерігаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 незнайка 18.04.2015 12:23
ни один из тех чьими декларациями на прошлой неделе развлекал ПРОЧЕРК не спонсорует содержание этого помещения и зарплату сотрудников музея Цикаво на какую тему декламатор у микрохвона по ушам присутствующих проехался-предполагаю ВО КАКИЕ МЫ ТАЛАНТЛИВЫЕ и давайте разом папрысидаем бо на осинь топыть грошей нема
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100