Начальник Управління ДАІ Черкаської області полковник міліції Ярослав Чубатюк незадоволений ямковим ремонтом, проведеним на дорогах області. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
За словами керівника обласної ДАІ, нині підбито підсумки весняного комісійного обстеження автомобільних доріг на Черкащину, що проводилося у період з 30 березня по 19 квітня. До обстеження були залучені представники дорожних і комунальних організацій, а також громадські організації, зокрема, автомайдан.
– Було виявлено 71 тисячу квадратних метрів ямковості проїзної частини на дорогах області. З них ліквідовано на сьогодні – 25 тисяч квадратних метрів. Ремонт, на мою думку, неякісний, поверховий. Через 1,5-2 місяці, а тим більше, якщо йтимуть дощі, цей асфальтобетон повилітає і матимемо таку ж картину, як і під час обстеження, – зазначив фахівець.
Ярослав Чубатюк також поінформував, що були обстежені і вулиці населених пунктів.
– Було виявлено 162 тисяч квадратних метрів ямковості на проїзній частині вулиць. Ліквідовано тільки 8,4 тисяч квадратних метрів. Це реальна об’єктивна картина… – зазначив начальник ДАІ області.
Крім того, було проведене обстеження технічних засобів регулювання дорожним рухом, а саме дорожних знаків, огородження і стану залізничних переїздів тощо. І якщо дивитися на статистику, то стан всього цього, можливо, лише трохи кращий, ніж стан дорожнього покриття.
– Багато знаків просто відсутні, багато втратили свої світлоповертаючі властивості. Багато знаків не відповідають нормам. встановлені з порушеннями. З одного боку, брак коштів, а з іншого – небажання людей щось робити. При найменших затратах, де потрібно, можна просто переставити дорожні знаки, але ж нічого не зроблено! При тому, що було видано безліч приписів. Знаєте, рік тому, коли я прийшов на посаду, то казав, що стан жахливий, і ситуація не змінилася, – зауважив Чубатюк.
Він зазначив, що лише за 3 місяці цього року комунальним і дорожним організаціям було видано132 приписи на усунення недоліків, 156 вимог та 132 особи було притягнуто до адміністративної відповідальності. Проте віз і нині там…
Тож за підсумками весняного обстеження були направлені звіти керівництву ОДА та начальнику служби автомобільних доріг в Черкаській області. А до кінця тижня інформація надійде і до прокурора області.
Коментарі
Якби від перейменування вулиць миттєво покращився їх стан - думаю, більшість городян підтримали б таку ініціативу. На даний момент вважаю це марнотратством, краще гроші спрямувати на реконструкцію та капремонти вулиць, а не на зміну табличок.
Також хотів би запитати у пана Чубатюка: крім приписів ДАІ вирішило питання фінансування, чи лише бумажками прикрили свій зад (мовляв, ми ж попереджували про жахливий стан доріг)?
тодi коли перейминують вулицi Iльїна та Пiонерську
А голова рады в этом году выступит уже не на 3-х, а на 5 митингах 1 сентября
Средину улицу вроде подремонтировал и но заехать, через ямы на нее с Благовисной или с Ильина можно только на танке
бо зараз дуже довгий ланцюг від простого автовласника до гарної дороги...
Борімося поборемо!!!
По ямам і баюрам на вулиці Піонерській Одарич С.О. перед виборами обіцяв, що зробить спочатку зливову каналканалізаці ю, потім заасфальтує вулицю. Це питання вирішене зараз процентів на 30%: засфальтували, але дощовій воді нема куди діватись, бо немає зливової каналізацїї. Наобіцяв, прийшов і забув - це стиль роботи Одарича (і не тільки). А якість стиків другорядних вулиць з тими головними вулицями, які асфальтували харків'яни, не витримує ніякої критики: стиків взагалі немає, є тільки ями. Тому по Піонерській (і не тільки) після дощу люди знову бояться їздити. На цьому прикладі (і не тільки) можна зробити висновок, що Одарич - це популізм, безвідповідальн ість, відсутність вміння керувати підлеглими, одним словом це - трагедія для Черкас.
Стрічка RSS коментарів цього запису