Земельне питання залишається резонансним через непрозору систему оформлення оренди державної землі. Тому було б доцільно, щоб голова кожної РДА перед початком оформлення оренди земельної ділянки отримував інформацію про орендаря і міг впливати на процес передачі землі.


На цьому учора під час координаційної наради в ОДА заявив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Громадськість не задоволена тим, що ми не впливаємо на оформлення землі, – зазначив Юрій Олегович. – Керівник земельного органу в районі повинен чітко звітуватися перед головою районної державної адміністрації. Це – представник Президента!

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 адекватний 26.05.2015 18:57
Юра закони читай. Позбавили вас такого права дерибанити земельку. Тепер інші спеціялісти присіли на цю темку а ви вибачайте до змін в законодавстві займайтесь те чим вам положено по законодавству. Чи може у вас все добре та треба носа сунути в ті питання за які по суті відповідаєте перед законом і людьми не ви а інші? Ви краще прозвітуйтесь скільки на дорогах області розбито та виведено з ладу машин, Оце ваш показник хазяйнування. Ви з своїми обов'язками не справляєтиесь а хочете ще більше. І взагалі децинтралізація про яку брехали ваші присідальницькі лідери передбачали множення вас на 0. А ви досі намагаєтесь керувати органами місцевого самоврядування. БРЕХУНИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100