реклама

реклама

Двох голосів депутатів Черкаської обласної ради забракло для того, щоб затвердити запропонований облдержадміністрацією Перспективний план об’єднання територіальних громад області.


«За» проголосував 51 депутат, а необхідно було 53.

Незважаючи на наполегливі переконання голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка і в цілому схвальну позицію голови обласної ради Валентини Коваленко, депутати вирішили, що підтримка Плану – не на часі.

На вимогу Кабміну такий план було необхідно ухвалити до 5 червня. Інакше громади не отримують коштів фонду регіонального розвитку. Зміни до Плану можна було б внести до 22 червня. Наявність майже місяця часу, очевидно, розхолодила депутатів. Вони, якщо судити із виступів на сесії, вирішили, що до наступної сесії виконавча влада має ще час доопрацювати План об’єднання територіальних громад.

реклама

Коментарі  

 
+3 #23 СЕЛЯНИН 29.05.2015 11:12
РЕФОРМЫ начинаются тогда когда ДЕНЬГИ заканчиваются
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Українець 29.05.2015 09:28
Черкащна екзамен на здатність до реформування провалила, в черговий раз підтвердила, що залишається комуністичним розплодником місцевої мафії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 МИКОЛА 28.05.2015 20:26
Юрій Олегович получить чергову порцію люлєй от Яценюка ,що не підготував депутатів до голосування.Немає в керманичів достатнього авторитету щоб впливати на депутатів.Пора читати конверти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 Житомир 28.05.2015 20:06
"На сесії Житомирської обласної ради 28 травня депутати підтримали перспективний план формування територій громад Житомирської області.

«За» відповідне рішення проголосував 61 депутат із 82 присутніх у залі.

Не голосували 15, утрималися шестеро".
Дивуюсь черкащанам: У ВАС БЬЮТІВСЬКО-РИГИОНАЛЬНА КАОЛІЦІЯ? :roll: ПУТІНА ЧЕКАЄТЕ? З такими радами, як ваша скоро прийдуть :D :lol: .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 МИКОЛА 28.05.2015 17:17
Цитую Укроп:
Цитую МИКОЛА:
Шановний Прочерк ! Надрукуйте будь ласка 51 прізвище борців за покращення людям.Гарний буде в них рейтинг на наступних виборах.Уклінно прошу !

Зайди на сайт обради - результати поіменного голосування оприлюднюються.

Ти вже прочитав? Дай посилання .Буду вдячний.А взагалі перш ніж бовкнути щось-перевір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Укроп 28.05.2015 15:59
Цитую МИКОЛА:
Шановний Прочерк ! Надрукуйте будь ласка 51 прізвище борців за покращення людям.Гарний буде в них рейтинг на наступних виборах.Уклінно прошу !

Зайди на сайт обради - результати поіменного голосування оприлюднюються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 колхозница 28.05.2015 15:57
Я жила, живу и умру при коммунизме! не мешайте!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #16 Житель 28.05.2015 15:51
Голосуй, не голосуй, все одно отримаєш....Нагнуть. Якщо народ не проконтролює - нагнуть. Маніпуляціями, хитрощами, примусом...розкраданням майна, руйнуванням, того, що вціліло....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Українка 28.05.2015 15:20
51 запродажник. І за них голосували люди. Будь ласка, оприлюдніть список, які підтримали угроблення села і районів. Люди повинні знати ціх "*ероїв"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 голова сільради 28.05.2015 15:14
У нас усе є, нам нічого не треба. Раніше їздили на велосипедах, тепер -на джипах. Знову на велики не сядемо! :-* Уклліно дякуємо Валентині Михайлівні за розуміння.